Umíte si to představit? Tahle křehotinka si zahraje Halinu Pawlowskou!

 Celebrity 
27. května 2017 03:15 / René Černý
  1
📷
2 fotografie v galerii
Halinu Pawlowskou v jejích pětatřiceti ztvární Klára Issová ShowPix, Archiv
Tomu se snad ani nechce věřit! Herečka Klára Issová má ztvárnit dnes hodně korpulentní Halinu Pawlowskou. Ne snad, že by ze sebe spisovatelka a scénáristka chtěla dělat někoho jiného, než kým je. Nicméně mladá křehotinka ztvární Pawlowskou z dob dávno minulých!

Scenáristka Halina Pawlowská, režisér a producent Pavel Pásek našli téměř po roce konkurzů hlavní představitelku pro svůj společný film, který bude na motivy knihy Proč jsem se neoběsila. Stala se jí Klára Issová. Zřejmě nejvíce připomíná Halinu za mlada! 

„Na natáčení se opravdu velmi těším. Než jsem roli vzala, tak jsem si samozřejmě nejdříve přečetla scénář a moc se mi líbil. Měla jsem vícero nabídek na filmy, ale vybrala jsem si právě tento, protože jsem se nad scénářem opravdu moc nasmála,“ prozradila pro Blesk Issová.

Issová si Pawlowskou zahraje z doby, kdy jí bylo 35. Natáčet se údajně má ve Višňové, alias Třešňové ze seriálu Chalupáři. Zda tomu tak bude, není ještě jasné. Jak spisovatelka sama přiznala, nějakou dobu taky trvalo, než se s Renčem a Páskem shodli na tom, jak se výsledné dílo bude jmenovat. Točit by se mělo už letos v létě. Premiéry bychom se tak mohli dočkat v první polovině příštího roku. 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...