Zpěvačka chce zaplatit pohřby obětí útoku z Menchesteru!

 Celebrity 
27. května 2017 02:25 / René Černý
  0
📷
2 fotografie v galerii
Ariana Grande udělala obrovský krok, když nabídla rodinám obětí, že zaplatí jejich pohřby! CNN
Ariana Grande (23), během jejíhož pondělního koncertu přišlo kvůli sebevražednému atentátníkovi o život 22 lidí, ukázala, že má velké srdce a nejsou jí lhostejné osudy nevinných lidí. Pozůstalým prý nabídla, že zaplatí výdaje spojené s pohřbem.

Ariana po bombovém útoku, který se odehrál v hale v Menchesteru po jejím koncertě, zrušila všechna své nadcházející vystoupení, která měla naplánované v rámci evropského turné.  Okamžitě se vrátila domů na Floridu za svou rodinou a přítelem.

„Ariana je naprosto v šoku. Je to pro ni velmi traumatizující. Má kolem sebe ale několik blízkých lidí, kteří ji pomáhají," řekl zdroj z jejího okolí.

Přestože zpěvačka nemůže za to, co se po jejím koncertě stalo, chce rodinám pozůstalých pomoci. „Ariana oslovila rodiny, které ztratily své milované a zaplatí pohřby," objevilo se na twitterovém účtu Ariana Updates!.

Mezi oběťmi byla i osmnáctiletá Georgina, se kterou se zpěvačka již dříve vyfotila. Údajně Ariana kontaktovala už všechny rodiny, jejichž děti přišly v pondělí o život. A za to ji fanoušci obdivují ještě více než předtím.

 

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...