Velké usmíření! Tohle herecký bard Skopeček už asi nečekal!

 Celebrity 
16. dubna 2017 02:20 / René Černý
  1   0
Jan Skopeček se v 91 letech dočkal jeviště i smíření s kamarádem Ladislavem Trojanem! Profimedia
Herecká legenda Jan Skopeček se ve svých 91 letech dočkal. A možná to už ani nečekal. Občas se ocitl na jevišti a obecenstvo, které okamžitě rozesmál, mu nadšeně tleskalo. A dokonce přišlo i usmíření!

Poté, co se před časem ocitl v Domově pro seniory Slunečnice v pražských Bohnicích, neměl šanci se do divadla vrátit. Teď se mu to splnilo. Postěžoval si před časem také, že ho mrzí, že se za ním nepřišel podívat kamarád Ladislav Trojan (84), se kterým ho poutá daleko víc než jen legendární seriál Tři chlapi v chalupě. 

„Úplně se na mě vykašlal. To není kamarád...," svěřil se před časem Blesku s tím, že je mu to velmi líto. Zdálo se, že kdysi velcí kamarádi se na vždy rozkmotřili. Ale nakonec vše má svůj happyend.  Michaela Sladká z občanského sdružení Život 90 vše zařídila. „Rozhodli jsme se pana Skopečka trochu poveselit a zorganizovali jsme v Divadle U Valšů herecké setkání s jeho kolegy a kamarády z Divadla pod Palmovkou,“ vysvětlila Blesku Sladká.

„Když mi to oznámili, nechtělo se mi tomu vůbec věřit. Že by přišel Trojan a ostatní kolegové? A diváci? Kvůli mně? To mi bylo divné...,“ netají Skopeček. Když ho ale přivezli z domova do bezbariérového divadla, jenom žasl.

„Vidíte, to je on! To je ten, který se na mne vykašlal! Je ale tady a já mu tímto odpouštím,“ řekl na adresu Ivana Trojana Skopeček. „Honzo, promiň, polepším se! Budu za tebou pravidelně jezdit a nosit dortíky,“ slíbil Janu Skopečkovi, který s radostí přijal a byl evidentně rád, že se nedorozumění vysvětlilo. Ale také proto, že je opět mezi diváky a na jevišti. 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Několik možností, jak ročně uspořit nemalé peníze na osvětlení

Styl

Učte děti jíst příborem co nejdříve. Co zanedbáte, budete těžko dohánět

Bydlení

Jak si zařídit ložnici podle Feng shui. Zajistí klidný spánek a je vždy spojena s láskou

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu