Neuvěříte! Maminka Marešovy přítelkyně a Jan Přeučil se dali dohromady! Tohle je spojilo!

 Celebrity 
18. března 2017 02:35 / Marek Pokorný
  53   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Neoficiální pokus o rekord v počtu lidí s kloboukem se povedl, vpředu Jan Přeučil s Evou Hruškovou! Klobouky K, Concept Store TONAK
Maminka přítelkyně Leoše Mareše - Moniky Koblížkové a herec Jan Přeučil, se dali dohromady. Každý by si teď mohl myslet, že tu vzniká nový pár. To by asi nepřipustila hercova žena, herečka Eva Hrušková. Nešlo tu ale o lásku, jako takovou, ale o lásku ke kloboukům!

Kdo jiný, než Jan Přeučil, jakožto nejslavnější nositel klobouků v Česku by měl být tím, kdo podpoří klobouky. V Českých Budějovicích slavili rok od otevření prodejny s klobouky, která patří Heleně Harabinové, mamince přítelkyně Leoše Mareše.

Ten dokonce v pátek na Evropě 2 lákal všechny, aby přišli do Široké ulice, kde obchod sídlí, a pokusili se o neoficiální rekord. Proto dorazil i Jan Přeučil s Evou Hruškovou, primátor Jiří Svoboda, náměstkyně hejtmana Lucie Kozlová a dalších asi 120 lidí. 

„Jsem velice rád, že se podařilo dát dohromady tolik lidí a obdivuji paní Helenu a jejího partnera, který jsme přesně před rokem otevírali jejich nádherný obchod, že tuto akci dokázali dát dohromady. A pochopitelně smekám svůj klobouk," prohlásil herec, dabér a kantor Jan Přeučil.

Odpoledne se na 120 lidí shromáždilo v ulici a díky dronu pořídili záběry "okloboukovaných lidí". „Na to, že to byl pátek odpoledne, a že to byl první ročník, tak jsem velmi spokojená. Hlavně nadšená, že lidé přišli. Sice asi nedoženeme historickou fotografii z třicátých let ze sídla Tonaku, kde na fotce bylo přes tisíc lidí, ale třeba za pár let. Kdo ví...," dodala Helena Harabinová, které na dálku držel palce i stylista Filip Vaněk, jenž vloni na otevíračce prodejny byl, ale letos se z pracovních důvodů musel omluvit.

„Moje paní profesorka mi kdysi řekla jednu větu, kterou se řídím celý život: S kloboukem v ruce projdeš celým světem. A tím se řídím," dodal Jan Přeučil, který má doma na 70 klobouků, a který také nedávno oslavil úctyhodné 80. narozeniny. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Digestoř nejen pro kuchyně s komínem. Existují řešení velmi účinná, a přitom cenově dostupná

Styl

Obchodní dům Kotva měl být symbolem blahobytu socialismu

Bydlení

Hromada prádla k žehlení je jako zlý sen. Máme pár tipů, jak si žehlení usnadnit

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu