Neuvěřitelné: Britská královna málem vyprskla smíchy!

 Celebrity 
19. prosince 2016 03:35 / Marek Pokorný
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Britská panovnice Alžběta II. před vybuchnutím smíchem!  Handout
Britská královna Alžběta II. drží často bonton, jak to jen jde, ale chybělo málo, a mohl z toho být skandál! Buckinnghamský palác zveřejnil oficiální snímek panovnice a jejího syna, prince Charlese. Fotka přitom skrývá jedno tajemství!

Zatímco sedící devadesátiletá Alžběra II. zachovává tradiční vážnou a soustředěnou pózu a sleduje objektiv, ležérně stojící princ z Walesu s jednou rukou v kapse se uvolněně usmívá a dívá se na svou matku. “A přece – jako bychom u královny viděli úsměv Mony Lisy," píše agentura AP.

Podle BBC je fotografie, kterou módní fotograf Nick Knight pořídil už v květnu na hradě Windsor, jednou z těch, o jejichž vzniku chce člověk vědět více. 

„Jaký vtípek to asi její syn pronesl, že se matce chtělo smát,“ ptají se britská média. Královna totiž málem vyprskla smíchy. Proč, je otázkou. Že by Charles matku “pobavil” konstatováním, že jeho žena Camilla je krásná, hodná a milující? Pak by zřejmě anglická královna vyprskla smíchy.

Sám autor fotografie uvedl, že chtěl vytvořit něco, co vyzařuje „teplo, lidskost, sílu a tradici“. Osmapadesátiletý Knight dodal, že na pořízení snímku měl pouhé tři minuty.

Fotografii Buckinghamský palác zveřejnil u příležitosti končícího královnina jubilejního narozeninového roku. Devadesátiny oslavila Alžběta II. letos 21. dubna. Loni v září se stala nejdéle vládnoucím monarchou Británie. Letos v únoru dovršila 64 let na trůnu. Jejím nástupcem má být syn Charles, ovšem spekuluje se, že to on z mnoha důvodů nebude. A že se novým panovníkem Anglie stane její vnuk princ Williame.

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rostliny, které na zahradě rozzáří stinné kouty

Styl

Nenechte děti více jak dvě hodiny u počítače. Má to vliv na jejich mozek

Bydlení

Solární panely dokáží ušetřit nemalé peníze. Je ale třeba vědět, na jakou střechu je dát

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu