Kam se hrabe Eben, Rychlý, nebo Kristelová! Pergnerka je prostě nejlepší!

 Celebrity 
15. prosince 2016 02:30 / Marek Pokorný
  1   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Tereza Pergnerová je v roli moderátorky pořadu Akce nový domov naprosto skvělá! Nova
Tereza Pergnerová opět dokázala, jak talentovaná a zkušená moderátorka je a jak veliký je profesionál! Po letech pauzy jí návrat před kameru obrovsky prospěl. A kamra ji má stále hodně ráda. Nyní se pustila do reality show Akce nový domov a nutno říct, že nikoho lepšího Nova ani najít nemohla!

Nejenom dojemným příběhem dědy z Mostu a jeho vnuků o které se sám stará, podmínkami, v kterých žili, dojala Pergnerová půlku národa k slzám. Ale i tím, jak citlivě je pořad natočený a jakým způsobem sama Tereza k tomu přispívá. Ukázala, že takové pořady se dají dělat dobře, bez afektu, a ještě mohou mít smysl!

Silný lidský příběh o seniorovi, který miluej své vnuky, zůstal na ně sám a potřeboval pro sebe i pro ně odpovídající zázemí, mohé dostal. Skvěle k tomu přistupoval i tým, řemeslníci i mistr Tomýš Mareš, který má stvbu na starosti   “Jsou to moji andělé…,” prohlásila o svém týmu. Tým během pěti dní dokázal zastaralý a nefunkční byt v paneláku v Mostě proměnit v úžasnou oázu klidu pro 68letého dědečka a jeho dva vnuky.

K tomu Pergnerová dokázala řadu sousedů z domu a okolí strhnout k tomu, aby se podívali na životní příběh seniora a jeho svěřenců. A ke všemu i k tomu, aby je přivítali po návratu domů. "Moc děkujeme... nikdy jsme neměli štěstí... až teď," prohlásil senior. 

“Tereza je boží!!!”, “Ona je skvělá, úžasná…,” či “Pergnerová je vážně The Best české moderátorské scény,” a další superlativa píší lidé na sociální sítě i mezi sebou. "Kam se hrabou Eben, Rychlý nebo Kristelová. Pergnerová je daleko, daleko lepší," zní hlasy od diváků! A mají pravdu. Pergnerová dokázala, že čím je starší, tím je lepší. A že formát pořadu se sociálním podtextem jí skvěle sedí. I proto, že si sama prošla životním peklem. 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

K čemu všemu se doma hodí zbytky laku na nehty

Styl

Osvědčené způsoby, jak zvýšit sexuální touhu aneb pár triků místo viagry

Bydlení

Jak zničit vodní kámen v toaletě snadno a bez chemie

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu