Další ze zpěvaček musela zrušit koncert!

 Celebrity 
15. prosince 2016 14:35 / Marek Pokorný
  0
📷
3 fotografie v galerii
Hanka Křížková je další ze zpěvaček, která musela zrušit koncert! MIWI
Velká smůla nebo snad nějaká "epidemie zpěvaček"? Jak jinak nazvat to, co se poslední týdny děje v českém šoubyznysu. Další ze zpěvaček totiž musela zrušit svůj velký koncert. Tentokrát jde o Hanku Křížkovou!

 Po Lucii Bílé, Petře Janů a Haně Zagorové, musela tuhle nemilou věc udělat i Hanka Křížková. Tolik se přitom těšila na nedělní vyprodanou Hybernii. Hned ale našla náhradní termín. 

Měla jsem mít Vánoční matiné, tedy dopolední koncert. Na všechny jsem se moc těšila. Už 4. den ležím a snažila jsem se z toho dostat, ale odešel mi hlas a opravdu se na to necítím. Teď jsem dostala ještě k tomu silnější antibiotika. V týdnu jsem už zrušila některá vystoupení s nadějí, že do víkendu se to spraví. Bohužel. Moc mne to mrzí, ale vstupenky jsou v platnosti,” uvedla Hanka Křížková, pro kterou se život teď smrsknul na dvě nejdůležitější věci - čaj, prášky a postel. 

Nicméně Hanka Křížková na své fanoušky myslí a hned zajistila náhradní termín na koncert - 11. ledna v 18 hodin. “Všem se moc omlouvám a budu se o to více těšit po Novém roce. Všem přeji krásné Vánoce a hlavně zdraví. Bez toho to prostě nejde…,” dodává jedna z nejobsazovanějších zpěvaček a muzikálových hereček Hanka Křížková, která účeinkuje momentálně v Mamma Mia! Sybile, Mefistovi, Carmen či Draculovi.

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum