Tragédie u Kate a Williama? Tohle se nemělo stát!

 Celebrity 
03. prosince 2016 03:45 / Marek Pokorný
  0   0
📷
1 fotografie v galerii
Konec velké lásky a velké love story? Možná ano! archiv
Je to fáma nebo pravda? V Buckinghamském paláci se možná odehrává tragédie. A to i státní. Není vyloučeno, že přijde rozvod století. Kate a Williame se prý rozcházejí a do toho měla vévodkyně údajně potratit dvojčata!

Podle některých spekulací měla Kate skutečně čekat dvojčata. Ze zdravotních důvodů potratit a měla přijít i velká hádka. "Kate je u rodičů. Byla to veliká hádka. Alžběta II. se teď snaží vše zachránit a udělá pro to cokoli, aby se nekonal rozvod," říká zdroj z britského sídla panovníků.

Williame, který se vžd tváří jak svatý na mostě, měl vyjádřit podporu přítelkyni svého bratra Harryho, a to se Kate taky dotklo. Podle některých zpráv se měla kate rozčílit a v důsledku toho o dvojčata přijít. Jak to ale ve skutečnosti je, vědí jen oni sami dva a možná někdo ze služebnictva. 

"Je to hodně dusná atmosféra. Bůhví, co se bude dít," míní zdroj z paláce, kde se to skandály jenom hemží. Také Williamův otec, princ Charles a jeho žena Camilla se hádají, vyhrožují rozvodem, urážejí se. Kam to jen ta Anglie spěje...? 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt vyrábí luxusní šampaňské. Plány mu může překazit jedině Angelina Jolie

Styl

Probouzíte se kolem třetí ráno s negativními myšlenkami? Proč to tak je a co se s tím dá dělat

Tech

Nová technologie výroby nerozbitného skla je inspirována lasturami. V budoucnu má být použita pro obrazovky...

Zavřít reklamu