Renč je prý zdravý! Tak kdo tu tedy sakra lže?

 Celebrity 
23. září 2016 04:53 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Filip Renč je člověk s jednou velkou záhadou! archiv
Režisér Filip Renč (51) je prý zdravý a nic mu nechybí! Kdo tu tedy kolem něj sakra lže? Když přitom koncem srpna skončil podle všeho v nemocnici a byl na tom prý dost špatně. Tyto informace potvrdili jak jeho známí, tak i lidi z divadla, kde zkoušel muzikál Mefisto.
Lže tedy samotný Renč, který byl “odejit“ už z druhého projektu za krátkou dobu. Před dvěma lety to byl nakonec nepovedený muzikál Adam a Eva. Teď další. A opět za něj režii dodělává Zdeněk Zelenka.

"Zkoušel jsem a pracoval jsem na muzikálu celý červenec a srpen, velmi intenzivně, až mě to vysílilo a musel jsem si nechat dobít baterky v nemocnici, pár vitamínů do sebe dostat a chci upozornit veřejnost, že nejsem nemocen, ani nejsem hospitalizován trvale, jenom jsem byl z toho strašně unavený a chci jet do lázní," řekl Top Star magazínu Renč.

Jenže mnozí vědí, že to bylo zřejmě trochu jinak. „Filip má problémy se slinivkou. A má i další. Nechápu, proč to nepřizná. A tvrdí, že mu nic není. Tak, když mu nic není, proč ho producenti vyrazili….,“ ptají se lidé z Hybernie, kteří muzikál zkouší…

Je jasné, že každá režisérská práce je fyzicky i psychicky náročná. Jenomže mnohem víc pracují mnozí režiséři a ti nekolabují. Zatímco Renč teď tvrdí, že mu nic není, před tím tvrdil něco jiného. I kolegové mu přáli brzké uzdravení… Tak kde je pravda?
Témata: Filip Renč
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mariah Carey je oficiálně královnou Vánoc. Její sváteční hit jako první v historii získal diamantové...

Styl

Největší bludy odpůrců očkování proti covidu

Dům a zahrada

Je čas na barborky. Proč a jak se o ně postarat? Nezapomeňte je ponořit do teplé vody

Zavřít reklamu