Renč je prý zdravý! Tak kdo tu tedy sakra lže?

 Celebrity 
23. září 2016 04:53 / redakce
  2   0
Filip Renč je člověk s jednou velkou záhadou! archiv
Režisér Filip Renč (51) je prý zdravý a nic mu nechybí! Kdo tu tedy kolem něj sakra lže? Když přitom koncem srpna skončil podle všeho v nemocnici a byl na tom prý dost špatně. Tyto informace potvrdili jak jeho známí, tak i lidi z divadla, kde zkoušel muzikál Mefisto.
Lže tedy samotný Renč, který byl “odejit“ už z druhého projektu za krátkou dobu. Před dvěma lety to byl nakonec nepovedený muzikál Adam a Eva. Teď další. A opět za něj režii dodělává Zdeněk Zelenka.

"Zkoušel jsem a pracoval jsem na muzikálu celý červenec a srpen, velmi intenzivně, až mě to vysílilo a musel jsem si nechat dobít baterky v nemocnici, pár vitamínů do sebe dostat a chci upozornit veřejnost, že nejsem nemocen, ani nejsem hospitalizován trvale, jenom jsem byl z toho strašně unavený a chci jet do lázní," řekl Top Star magazínu Renč.

Jenže mnozí vědí, že to bylo zřejmě trochu jinak. „Filip má problémy se slinivkou. A má i další. Nechápu, proč to nepřizná. A tvrdí, že mu nic není. Tak, když mu nic není, proč ho producenti vyrazili….,“ ptají se lidé z Hybernie, kteří muzikál zkouší…

Je jasné, že každá režisérská práce je fyzicky i psychicky náročná. Jenomže mnohem víc pracují mnozí režiséři a ti nekolabují. Zatímco Renč teď tvrdí, že mu nic není, před tím tvrdil něco jiného. I kolegové mu přáli brzké uzdravení… Tak kde je pravda?
Témata: Filip Renč
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Několik možností, jak ročně uspořit nemalé peníze na osvětlení

Styl

Učte děti jíst příborem co nejdříve. Co zanedbáte, budete těžko dohánět

Bydlení

Jak si zařídit ložnici podle Feng shui. Zajistí klidný spánek a je vždy spojena s láskou

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu