Dost nechutná Decastelo! Už neví coby, tak “si jí natrhla…“?!

 Celebrity 
23. září 2016 04:00 / redakce
  2   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Štěpánka Decastelo si, slušně řečeno natrhla svou "panímandu", jak se říkalo za starých časů!  archiv TV Barrandov
Kdo je to vlastně Štěpánka Decastelo? Nikdo neví, co přesně dělá, čím se živí, kde se vzala tu se vzala, ale všichni vědí, jaká má prsa, s kým spala či nespala. A teď se dokonce celý národ musel dozvědět, že si „jí“ chudák natrhla. Takhle si totiž teď zrzavá pseudohvězda, která ukazuje jen prsa a neustále někde někoho balí, chtěla zajistit, aby se o ní psalo!
„Jen ukazuje kozy, neustále má oplzlý řeči a říká si moderátorka. Chvíli dělala přiblblý pořad v televizi i sexu. A teď moderuje kde, v botelu? Je tím tak odporná, nechutná. Přitom není škaredá ženská. Ale je oplzlá…,“ rozčilují se někteří lidé na sociální síti nad výroky a „mediálními kroky“ Štěpánky Decastelo.

Rádoby modelka, která má stejné příjmení, jako její, daleko úspěšnější “příbuzná“ Eva Decastelo, musí mít za každou cenu pozornost. Nyní měla prý problém, protože si prý natrhla přirození.

Před rokem prý podstoupila chirurgické zúžení vagíny. Podle lékařů měla být prý opatrná. Ale její ženský orgán podle všeho nevydržel “to tempo“ a podle Blesku bude muset opět na zákrok.

„Je tam nějaká rekonvalescence, což znamená sexuální půst. Jenže vydrž to pět dnů. Takže jsem nevydržela a musím jít znovu,“ prozradila moderátorka v erotické talk Thomase Kruchiny. „Efekt bude daleko lepší, když půjdu znovu – a slibuji, že tentokrát budu vzorná pacientka,“ řekla Štěpánka, která má prý nového, o třináct let mladšího přítele. Ten je asi hodně divoký a zřejmě hodně dobře obdařený. Její “vulva“ nevydržela ten fofr a holt musí znovu na sál.

„A nepřipadá si tahle zrzavá nádhera už dost stará na tyhle kecy a trapnosti? O ní se fakt dá říct, že se živí snad jen… tím orgánem? Když o tom i takhle mluví… a neřekne, co vlastně dělá a na čem dělá. Že jí to není trapný. Je vidět, že kdejaká takováhle rajda může být celebrita,“ diskutují různě na internetu lidé, kterým se prý, kdysi docela sympatická moderátorka hodně zprotivila.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chemická kotva najde široké uplatnění i v běžném bytě. Unese víc než hmoždinka

Styl

Bolesti zubů mohou předznamenat opravdu vážný problém

Bydlení

Pistáciové skořápky nevyhazujte, jsou ideálním pomocníkem v zahradě. Jako mulč i odpuzovač slimáků

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu