Dvojníci slavných 2. díl – Našli jsme českého Davida Beckhama!

 Celebrity 
30. října 2013 16:19 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
David Beckham, Rihanna i Simona Krajnová mají své dvojníky Foto: Facebook
Máme pro vás v pořadí již druhé pokračování dvojníků slavných osobností. I tentokrát se nám podařilo posbírat velmi zajímavé osobnosti, mezi nimiž najdete slavného idola Davida Beckhama nebo třeba českou Rihannu.

Minule jsme zpovídali dvojnici Megan Fox, jejíž život podoba s krásnou herečkou nijak neovlivňuje a jejich společnou vlastností byla možná tak záliba v tetování a stejný vkus na chlapy. Avšak příroda si umí s našimi životy pohrát na milion způsobů, a proto nejnovější rozhovor s dvojníkem známého fotbalisty určitě stojí za přečtení. Je jím mladý muž Vlastimil Kalášek, mezi jehož koníčky patří zrovna fotbal a pózování před objektivem fotoaparátu se mu velmi zamlouvá. Nevěříte? Přesvědčte se sami!

1. Jak dlouho už slýcháte, že se podobáte slavnému idolu Davidu Beckhamovi?
Slýchával jsem to tak rok zpět. Pak jsem si i přizpůsobil střih vlasů a vousů, což mi k tomu hodně přidalo a když si obléknu něco podobného stylu, tak mi to přidá ještě víc.

2. Máte rád fotbal nebo hrajete ho?
Fotbal miluji, hraji ho už od mala. Myslím, že je to skvělá hra založená na kolektivu, která mě naplňuje. Mám rád sport celkově, ať to je běh, fitko nebo plavání, je mi to celkem jedno, ale cíleně se zaměřuji na to, co jsem zmínil. Rád se udržuji ve fyzické kondici a myslím, že to je i moje společná vlastnost s ním, také se věnuje celý život sportu. Další společná vlastnost by mohla být, že se rád stavím před fotoaparát.

3. Chtěl byste být v jeho kůži? Mít jeho život, manželku,...
V jeho kůži? To je těžká otázka. Spíš asi ne. Já si žiji svůj styl života, ale poznat bych ho určitě chtěl. Už od mala je mým vzorem ve fotbalu i módním průmyslu. Ale ještě poznámka, jeho život bych si chtěl vyzkoušet. Ne proto, aby mě všichni obdivovali, ale spíše bych chtěl vyzkoušet tréninky s profesionály a profesionální přístup k tréninkům, ze kterých bych mohl čerpat. A manželka? No uvidíme co mi osud nadělí.

4. Takový Martin Kraus je český Belmondo. Co kdybyste vy byl jednou slavný český David Beckham?
Já bych to trošku zformuloval. Kdyby se mi někdy poštěstilo být v něčem slavný, tak bych chtěl, aby mě lidé znali mým jménem, ale zároveň bych zdůraznil, že jsem měl někoho, v kom jsem viděl a měl svůj cíl. Ten mě pořád nutil dělat věci a posouvat se dál. Myslím si, že když má někdo určitý vzor, tak ho to stále motivuje něčeho dosáhnout. Je to jak když věříte v Boha. Mimo jiné jsem nedávno dostal nabídku, abych se dostavil na jednu akci jako dvojník Davida. To celkem potěší, když se zničehožnic i tady v Čechách nějakým způsobem zajímají.

5. Kdybyste se spolu osobně setkali, co byste mu pověděl?
No byla by to paráda. Asi bych mu pověděl, že ho obdivuji už od mala a jsem rád, že jsem si vybral za vzor právě jeho. Zároveň bych mu popřál, už jako nehrajícímu fotbalistovi, další úspěchy a věřím v to, že o něm ještě uslyšíme. Jak v módním průmyslu, tak třeba i ve fotbalu, jelikož má tři syny, tak si myslím, že je v tom bude podporovat a to ho bude i naplňovat.

Na fotografiích níže se můžete podívat na jejich podobu a zároveň posuďte sami, jak si jsou podobné česká Rihanna nebo krásná Simona Krainová. Co myslíte, kdo se svému slavnému protějšku podobá nejvíce?

Znáte i vy svého dvojníka nebo se nachází ve vašem okolí? Své obrázky a tipy zasílejte bez váhání k nám do redakce (redakce@vipstory.cz) a staňte se tak hvězdou i Vy!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Dělá vaše kočka problémy při podávání tablet? Vyzkoušejte trik se speciální plastelínou

Styl

Největší mýty o zdraví, které nám od dětství vtloukali do hlavy a kterým stále věříme

Bydlení

Drobné vychytávky pro bezpečnější bydlení

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu