Třetí svatba Kim Kardashian. Snoubenec Kanye West si ji pojistil obrovským diamantem!

 Celebrity 
27. října 2013 18:40 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Předchozí zásnubní prsten byl rovněž obřích rozměrů. Teď šel do aukce a štěstí nositelce rozhodně nepřinesl. Foto: Twitter
Do třetice všeho dobrého? To se ještě uvidí, ale na svatbu si Kim určitě počká. Bude to stát jmění! Hvězda reality show se konečně dočkala a její přítel rapper Kanye West ji požádal o ruku se vší parádou.

V den jejích 33 narozenin uspořádal exkluzivní akci, na kterou si pronajal rovnou celý stadion. Pozvána byla jen nejbližší rodina a přátelé a všichni to až do poslední chvíle před Kim museli tajit. Říkáte si, to je ale veliká rodina? Kanye potřeboval stadion, protože musel někam schovat celý orchestr a tucty svícnů. Všude byla tma, jen světlo svíček plálo ve větru. V tom orchestr začal hrát písničku od Lany Del Rey „Young And Beautiful”, Kanye klekl na kolena a vyslovil žádost o ruku. V tom se na tabuli rozsvítil nápis „Prosím, vezmi si mě!” Která dívka by odolala, když ji hned vzápětí oslnil 15ti karátový diamantový prsten, vyrobený na zakázku u slavné návrhářky Lorraine Schwartz. K oslavě jim v pozadí praskal ohňostroj.

Na žádost jak z červené knihovny musel rapper vysolit pořádný balík peněz. Jenom prsten samotný stál přes půl milionu dolarů. Na svatbě zřejmě šetřit nebudou.

Kim Kardashian je ze zasnoubení nadšená, ale bude tentokrát žít šťastně až do smrti? Poprvé se v devatenácti letech vdala za Damona Thomase a druhé manželství s basketbalovou hvězdou Krisem Humphriesem jí vydrželo pouhých 72 dnů. Nezbývá než bohaté americké dědičce popřát hodně štěstí.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nevyhazujte slupky od banánů. V domácnosti mají ještě široké uplatnění

Styl

Chyba při zpracování kuřecího, která vás může dostat až do nemocnice. Neděláte ji také?

Bydlení

Na montáž dveří si nemusíte zvát firmu. Zvládnete to i sami

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu