Třetí svatba Kim Kardashian. Snoubenec Kanye West si ji pojistil obrovským diamantem!

 Celebrity 
27. října 2013 18:40 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Předchozí zásnubní prsten byl rovněž obřích rozměrů. Teď šel do aukce a štěstí nositelce rozhodně nepřinesl. Foto: Twitter
Do třetice všeho dobrého? To se ještě uvidí, ale na svatbu si Kim určitě počká. Bude to stát jmění! Hvězda reality show se konečně dočkala a její přítel rapper Kanye West ji požádal o ruku se vší parádou.

V den jejích 33 narozenin uspořádal exkluzivní akci, na kterou si pronajal rovnou celý stadion. Pozvána byla jen nejbližší rodina a přátelé a všichni to až do poslední chvíle před Kim museli tajit. Říkáte si, to je ale veliká rodina? Kanye potřeboval stadion, protože musel někam schovat celý orchestr a tucty svícnů. Všude byla tma, jen světlo svíček plálo ve větru. V tom orchestr začal hrát písničku od Lany Del Rey „Young And Beautiful”, Kanye klekl na kolena a vyslovil žádost o ruku. V tom se na tabuli rozsvítil nápis „Prosím, vezmi si mě!” Která dívka by odolala, když ji hned vzápětí oslnil 15ti karátový diamantový prsten, vyrobený na zakázku u slavné návrhářky Lorraine Schwartz. K oslavě jim v pozadí praskal ohňostroj.

Na žádost jak z červené knihovny musel rapper vysolit pořádný balík peněz. Jenom prsten samotný stál přes půl milionu dolarů. Na svatbě zřejmě šetřit nebudou.

Kim Kardashian je ze zasnoubení nadšená, ale bude tentokrát žít šťastně až do smrti? Poprvé se v devatenácti letech vdala za Damona Thomase a druhé manželství s basketbalovou hvězdou Krisem Humphriesem jí vydrželo pouhých 72 dnů. Nezbývá než bohaté americké dědičce popřát hodně štěstí.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak znovu vypěstovat zeleninu ze zbytků od večeře

Styl

Zapomenutý jablečný ocet. Pomůže vám víc, než si myslíte

Bydlení

Jak zničit vodní kámen v toaletě snadno a bez chemie

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu