Katy Perry má odpovědnost a za to děkuje Bohu! Nebo pedantskému otci?

 Celebrity 
29. října 2013 09:29 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Ďáblovo dítě? Foto: Mario Sorrenti / Twitter
O zpěvačce kdysi vlastní otec řekl, že je to ďáblovo dítě a její fanoušci prý uctívají zvrácenou věc. Miley Cyrus už asi podle něj měly dávno zchvátit plameny pekelné. Otec Katy Perry, Keith Hudson, je pastorem a kazatelem pentekostální církve, která je odnoží té evangelické. Rodiče zpěvačky objíždějí kostely a vedou zde bohoslužby.

Ač by se mohlo zdát, že mu doma vyrostl antikrist, zpěvačka sama v nedávném rozhovoru pro magazín W přiznala, že v Boha věří a chová k němu respekt. ,,Snažím se udržet mé spojení s Bohem, s tou sílou, která je větší než já. Je to důležité. Jinak nemáte žádnou odpovědnost. Pokud si myslíte, že na konci toho všeho z vás zbude jen prach nebo že nemáte duši, nebo cokoliv. Tak proč ho nebrat jen jako hrozbu pro společnost? Já mám díky tomuhle odpovědnost.‘‘

Takže jablko možná přeci jen nepadá daleko od stromu. Pokud se touto obhajobou pouze nesnaží napravit vztah s tatínkem, kterému vadí její kostýmy, chování a když navštívil jeden z jejích koncertů, zmohl se jen k pláči.

Své první album nahrávala Katy Perry pro vydavatelství křesťanské hudby, ale nejvíce se proslavila písničkou I Kissed A Girl, za což si jejího otce dodnes podávají. Ptají se ho, jak může kázat, když zplodil dívku, která zpívá o líbání s jinou ženou.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum