Zrcadlo, zrcadlo... řekni, kdo je v zemi zdejší ze všech VIPek nejkrásnější?

 Celebrity 
28. října 2013 23:26 / redakce
  0   0
📷
Dalších 7 fotografií v galerii
VIP krásky se svěřily do odborných rukou Foto: Dior
V Obchodním Centru Chodov se konalo opravdové artistické představení. Ve finálovém kole soutěže make-up artistů “Douglas make-up star“ se proti sobě utkalo 6 profesionálních vizážistů, z nichž každý se snažil vybojovat titul právě pro sebe. První místo mohl obsadit jen ten, který nejlépe nalíčil svou modelku. Významnou událost moderoval stylista Filip Vaněk, který byl současně členem poroty, hlavní cenu předala ambasadorka projektu Sandra Nováková.

Svůj um poté předvedli vizážisté i na přítomných VIP osobnostech, které si nechtěly nechat ujít příležitost nechat se hýčkat luxusní kosmetikou, stejně jako Natalie Portman, která je celosvětovou tváří kosmetiky Dior.

„Jsou dvojí stylisté – ti, co si myslí, že líčit umí a ti, co umí líčit doopravdy. A já měla to štěstí, že o mě – nad rámec mého denního chleba – jeden opravdový profesionál pečoval,“ řekla krásná a inteligentní Daniela Písařovicová, na jejíž křeslo už se těšila herečka Jitka Ježková, která šla na řadu ihned po ní.

Do rukou zkušeného make-up artisty se svěřila i Monika Marešová (43) s Denisou Domanskou. „Jsem zvyklá spíš na méně výraznou rtěnku, která rty vyplní a dodá jim vlhký dojem a celkově na přirozenější styl líčení,“ prozradila Monika. To Denisa Domanská má opačný názor: „Často chodím módní přehlídky a tam mě vždy nalíčí tak, aby to ladilo k zbytku outfitu, který je často velmi extravagantní. Proto jsem na výraznější barvy zvyklá a nedělají mi problém,“ řekla s dokonalým úsměvem Denisa.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nachystejte ptákům na zimu krmítko i se správným krmením

Styl

Pečujte o své zdraví obyčejnými produkty přírody. Zkuste starý trik s česnekem

Bydlení

Jak vyčistit kachličky a spáry? Zničte snadno mastnotu, špínu i plíseň

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu