Saskia Burešová slaví kulatiny! Neuvěříte, kolik jí je!

 Celebrity 
30. července 2016 03:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Saskia Burešová vypadá stále stejně dobře. Málokdo by jí hádal tento věk! archiv TV Prima
Asi nejstálejší hvězda veřejnoprávní televize slaví jubileum. Saskia Burešová měla včera narozeniny. Téměř vůbec se tato dáma, která provází diváky Kalendáriem a dříve je vítala jako televizní hlasatelka, nemění!

Málokdo by řekl, že Saskia Burešová, které přátelé a kolegové říkají Sašo, oslavila 70. narozeniny. Přitom ona je stále stejná. Příjemná, přátelská, se skvělou rétorikou, skvěle oblečená, vždy upravená a s velmi příjemným hlasem.

„Každý se mění, každý stárne. Ale pravdou je, že nebýt některých zdravotních komplikací, řekla bych, že se na ten věk ani necítím,“ přiznala skromně Burešová, kterou každou neděli můžeme vídat v Kalendáriu České televize. Pořad režíruje její manžel Petr Obdržálek.

Bývalou televizní hlasatelku, dnes moderátorku, trápí problémy s páteří. Proto už velmi dobře zvažuje, kam se autem vydá a kam raději ne. „Jinak mne stále naplňuje moje práce, rodina, vnoučata a samozřejmě práce doma a na zahradě. Na roky strávené v hlasatelně vzpomínám moc ráda i a většinu svých kolegyň a kolegů,“ říká Saskia.

Do dalších let si prý přeje hlavně zdraví, a aby se situace ve světě zklidnila. Ostatně, jako každý z nás.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej