Havlová přiznala vážnou nemoc! Proto taky drasticky hubla!

 Celebrity 
29. července 2016 04:55 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Dagmar Havlová přiznala po letech vážné onemocnění a další problémy! Facebook
Dagmar Havlová prožívá posledních 20 let svého života hodně zásadních a někdy těžkých období. Když se z oblíbené herečky stala první dámy a zakladatelka charity, pak zase hlavně herečka. A když se třeba bála o svého manžela Václava Havla, když málem zemřel po prasknutí střeva v Rakousku. Tehdy měla i ona velké potíže.

Havlová, dříve Veškrnová a dnes opět Havlová-Veškrnová je velmi silná osobnost. Už když veřejně pískala na prsty a chránila svého manžela před urážkami tehdejších republikánů, při druhé prezidentské volbě.

„Prostě jsem cítila, že to musím udělat. Nikdo se toho Václava nezastal, nikdo. Tak jsem to udělala já,“ přiznala ve starším vydání talk show Na plovárně s Markem Ebenem Dagmar Havlová.

Přiznala ale také, co se s ní samotnou dělo. A proč bylo období, kdy až drasticky zhubla. Nebyla to šílená dieta, ale stres, nervy a hlavně nemoci, které se na ní podepsaly.

Václav byl v Insbrucku v nemocnici. Do toho pak byl v nemocnici dlouho můj tatínek, u kterého jsem byla čtrnáct dní v kuse. Prostě bylo toho velmi mnoho,“ řekla dnes bývalá první dáma.

„Prodělala jsem pak Tyreotoxikózu, tedy vážné onemocnění štítné žlázy (zvýšená činnost štítné žlázy). Do toho jsem dostala žloutenku a ještě jsem prodělala boreliózu. Prostě na jednoho to bylo až až. Ale znáte to, jak se říká, že herci se nejlépe hraje ve čtyřicítkách horečkách, že vydá nejlepší výkon,“ zavtipkovala Havlová, která je opět hlavně herečkou.

„Všechna závažná onemocnění jsem přestála, zvládla. Musela jsem. Ale byla jsem i ve stavu, kdy jsme s manželem byli na oficiální návštěvě ve Francii, a v Elysejském paláci při projevu mě museli bodyguardi podepírat, abych se nesesunula. Jak mi bylo tehdy zle,“ přiznala po letech Dagmar Havlová.

Dokázala tak, že je velmi silná žena, která zkrátka, když je nutné, zvládá i nemožné.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město