Strach z HIV! Tomuhle slavnému herci hrozí kvůli tomu rozvod!

 Celebrity 
11. července 2016 04:01 / redakce
  0   0
John Travolta a jeho žena Kelly, která chce požádat o rozvod! archiv
Nevěra se zřejmě provalila u slavného hollywoodského herce! Aniž si to uvědomil, nabonzoval nechtíc sám sebe. John Travolta si totiž nechal tajně udělat testy na HIV! Když to manželka 62letého umělce zjistila, začala vyhrožovat rozvodem.

O herci, o němž se říká, že měl v posteli desítky žen, ale i desítky mužů, se ví, že jedna či jeden mu nikdy nestačili. tedy spíš jeden, protože více si rozumí se stejným pohlavím, než s opačným. A to zřejmě jeho žena Kelly pochopila. O devět let mladší manželka je zřejmě v nervech z toho, cože ty testy na HIV měly znamenat?

„Kelly stála při Johnovi celé ty roky, ačkoli věděla, že ji podváděl se ženami i s muži, znovu a znovu. Ale teď už toho má dost," říká jejich blízký známý s tím, že Kelly Prestonová je odhodlaná se rozvést.

Jen za dobu jejich manželství prý Travoltu nachytali minimálně dvanáctkrát při podivných schůzkách s muži, často navíc detaily těchto setkání unikly do novin. A asi proto si nechal udělat testy na HIV/AIDS! Zřejmě nemá čisté svědomí.

„Nechal si ty testy dělat na soukromé klinice na Floridě. Podstoupil to pod jménem Jack Tracey, aby nikdo neměl ani stín podezření," tvrdí zdroj.

O Travoltovy kolují doslova romány o tom, jak se s muži rád seznamuje a nejenom to! Naposledy se mu něco takového stalo v roce 2012, kdy ho irský triatlonista Mark Higgins obvinil ze sexuálního napadení. To samé udělal i kaskadér Mark Riccardi. U soudu případy neskončily, ale herec musel oběma pánům vyplatit odškodné.

Travoltova žena se možná ve skutečnosti nechce rozvést. Jen vyvinout tlak, aby se probral, změnil, a když už vydržel oficiálně být heterosexuál, tak aby se alespoň pro svět nestal homosexuálem. i když to už snad všichni vědí!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Připravte si zásobu bylinkových amarounů, jsou výtečné pod maso

Styl

Klimatizace způsobuje celou řadu zdravotních potíží. Abyste předešli problémům, musíte ji používat...

Bydlení

Dvířka trouby se mohou až nechutně zašpinit. Vyčistěte je bez velké námahy

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu