Bílá si zase zahraje ve filmu! Víme, jaký má honorář!

 Celebrity 
30. dubna 2016 04:54 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Lucie Bílá je nejenom zpěvačka, ale i herečka! Znovu si zahraje v pohádce! facebook/T. Spáčil
Lucie Bílá není jen skvělá zpěvačka, showmanka, porotkyně talentových soutěží, ale i herečka. Kromě rolí v různých filmech, naposledy v Troškových Babovřeskách, či před tím prvním 3D muzikálu V peřině, si teď střihne roli v pohádce.

Bílá dostala roli u Jiřího Stracha,který už pár týdnů natáčí pokračování úspěšné pohádky Anděl Páně. Kromě Vojty Dyka, Jiřího Bartošky či Ivana Trojana, si zahraje v pohádkovém příběhu i Lucie. A jakou že roli jí to režisér dal?

"V pohádce Anděl páně si zahraju sv. Lucii. Radooost! Ahoj všem z České televize. Jiří Strach, Ondra Brzobohatý a já," napsala na sociální síť Bílá a přidala fotku se Strachem a Brzobohatým.

Pro zpěvačku, která nedávno oslavila 50. narozeniny,je to tak další zpestření v jejím profesním životě. A další role před kamerou. Ne, že by na roli v Andělu Páně II. vydělala nějaký balík, protože honorář za jeden, dva natáčecí dny postačí tak na kvalitní kosmetiku, či luxusnější parfém, ale podobně jako v Babovřeskách, hraje Slavice i u Stracha z radosti a lásky.

Pokud se vše podaří, už na Vánoce bychom se na Lucčinu hereckou etudu podívat v televizi .
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum