Gottová po vzoru manžela! Její jméno je teď nad zlato!

 Celebrity 
09. ledna 2016 04:54 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Ivana Gottová nenechává nic náhodě! archiv TV Prima
Manželka Zlatého slavíka Ivana Gottová jde po vzoru manžela, který nyní bojuje s rakovinou v jeho šlépějích. Zpívat už zkusila, což o to, ale nyní si řekla, že její jméno je nad zlato, a tak si ho nechala zaregistrovat. Pokud se ptáte na co, tak na téměř cokoli!

Od parfémů, přes esoterické potřeby, dokonce čepice, sošky, bary, bufety, nápoje, agentury, hudební nosiče, kosmetické přípravy a podobně.

Gottová si u Úřadu průmyslového vlastnictví podala přihlášku pro vytvoření ochranné známky na své jméno na čtyři stovky různých produktů!

Ne snad, že by Ivanka chtěla v tom všem podnikat, naopak se chrání, aby někdo nepodnikal s ní, tedy s jejím jménem. Řada osobností se tímto chrání před zneužitím ze strany vynalézavců pro posílení právní ochrany jména. I když když jméno každého člověka chráněno na základě občanského zákoníku.

Gottová má výhodu, že je Gottová, takových jmen moc není. Pokud by byla jen Ivana Macháčková, jako za svobodna, měla by asi smůlu. Takových Ivan Macháčkových může být mnoho a dokazujte pak, že zrovna konkrétního člověka chtěl někdo zneužít.

Její manžel Karel Gott své jméno už zaregistrované má více než rok. Jeho žena ho ale trumfla co se týče počtu chráněných produktů. Co kdyby si někdo chtěl vyrobit třeba parfém "Ivana Gottová", nebo sošku a prodávat ji na Svaté Hoře a prodávat věřícím, aby se k ní modlili, nebo kupříkladu oplatky nebo bar u Ivany Gottové.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...