Neskutečné tanečky okolo nemocného Gotta! Kdo tu zase lže?

 Celebrity 
07. ledna 2016 04:55 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jak to tedy s Mistrem vlastně je? Proč se opět šíří nesmyslné spekulace a fámy? Profimedia
Zpěvák Karel Gott byl vždycky vstřícný, upřímný a svým fanouškům nic netajil. Tedy až do doby, než změnil svůj tým, management, do kterého mu zasahuje jeho žena Ivana, než si pořídil mluvčí a než onemocněl zhoubnou nemocí. Nyní se opět ukazuje, že jsou okolo něj podivné tanečky.

Na Nový rok se měl lehce zranit při pádu na namrzlé cestě, odřít si ruku, nohu a protože má naprosto sníženou imunitu, byl hned převezen do nemocnice. Z té byl včera propuštěn a je zatím doma. Jenže jeho mluvčí Aneta Stolczová tvrdí, že Gott nikde neupadl. Co se tedy stalo?

"Proč takovou banalitu, že upadl na chodníku musejí tajit. Co je na tom. Naopak je dobré, že se mu dostalo hned lékařské péče právě proto, že je léčen chemoterapií ohledně jeho rakoviny mízních uzlin. Kdo tu zase vodí fanoušky za nos," ptá se jedna z jeho fanynek.

Leda, že by Gott byl zesláblý, vždyť shodil 20 kilogramů a nebylo mu moc dobře. Procházku či výlet kamsi do severních Čech asi přehnal a pak snadno uklouzl.

První zprávy hovořily o tom, že měl malý úraz s tím, že upadl. Nyní zase jeho okolí tvrdí, že neupadl. Co se mu tedy stalo? Že by snad špatná srážlivost krve a Gott začal třeba krvácet? To by nebylo v jeho stavu a s drastickou léčbou tak podivné. Možná že odřenina ruky a nohy mohla být jen zástěrka.

"Mají říct pravdu a nemusely by se množit spekulace jako v začátku jeho nemoci, kdy jeho žena nebyla schopna říct, co mu vlastně je. Nakonec se ukázalo, že je to to nejhorší onemocnění," dodal jeden z jeho známých, který nechápe nesmyslné fámy o jeho možném zranění.

Zpěvák je do konce týdne doma, po neděli by měl nastoupit další, tentokrát čtvrtou fázi chemoterapie.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...