Podívejte se, jaký bejvák má Janek Ledecký v Krkonoších. O vše ale mohl přijít!

 Celebrity 
03. ledna 2016 04:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Tenhle dům v hodnotě mnoha milionů korun říká Janku Ledeckému pane, ale nechybělo moc a mohlo vše být jinak! Profimedia, archiv
Není muzikant jako muzikant. Janek Ledecký je nějaký skladatel, zpěvák a producent. Už řadu let má kromě bytu v historickém centru Prahy i luxusní nemovitost ve Špindlerově Mlýně. O krásný, stylový dům v hodnotě 20 milionů korun ale před nedávnem málem přišel!

Ledecký, původně vystudovaný právník se údajně se svou ženou měli před pár lety dostat do velkých finančních potíží a na jeho dům i další majetek byla uvalena exekuce. A to přesto, že ve Špindlu prodal kdysi hraběcí zámeček, s kterým měl zase před tím problém kvůli podvodníkům řemeslníkům. Za tento dům měl dostat až okolo 90 milionů. Jenže zřejmě podnikání v hudebním průmyslu, investice do muzikálu a další věci ho málem přivedly na buben.

K jeho štěstí a jeho rodiny všechny závazky uhradil a teď už si tak s manželkou, synem muzikantem Jonášem a dcerou Ester, špičkovou lyžařkou a snowboardistkou si tak může užívat radosti zimních sportů, za kterými do Špindlu vyrážejí. Však taky v českém Aspenu mají řadu známých, ale i kolegů z branže, ze šoubyznysu, sportu a podobně.

Dům na sv. Petru sice není ukrytý zrakům zvědavých zájemců, protože se nachází nad jedním menším hotelem a pod druhým obřím hotelem, to ale Ledeckým nevadí. Buď jsou zavření doma, nebo někde na sjezdovce.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mariah Carey je oficiálně královnou Vánoc. Její sváteční hit jako první v historii získal diamantové...

Styl

Největší bludy odpůrců očkování proti covidu

Tech

Škoda Garde. Poslední škodovácké kupé slaví 40 let

Zavřít reklamu