Další královská svatba? Princ Harry se bude ženit! Tedy pokud Cressida nevezme roha!

 Celebrity 
07. října 2013 12:24 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Řekne ANO nebo uteče? Foto: Twitter
Kolem Británie je teď ve vzduchu další velká královská bublina. Podle posledních zpráv se princ Harry chystá požádat o ruku svoji přítelkyni Cressidu Bonas (24). Ta však vycítila, že jde do tuhého a vyjádřila své obavy. Pohádkový život totiž mají jen princezny v dětských knížkách.

Harry (29) není korunním princem a proto si v uvozovkách může dělat co chce. Může vést relativně obyčejný život. Svoje princovství ale bere vážně a jezdí na oficiální návštěvy, zastupuje královnu Alžbětu a plní královské povinnosti. Proč to dělá? Protože je nejoblíbenějším členem královské rodiny. Všichni ho milují. Chlapci mu chtějí podat ruce a dívky jdou do kolen.

Princ dokonce veřejně prohlašuje, že toužil po dětech už jako velmi mladý, jen čekal až najde tu správnou osobu. Někoho, kdo se toho bude schopen zhostit.

Všech faktů si je Cressida moc dobře vědoma a místo toho, aby si užívala popularitu a lásku s ním, raději by vzala do zaječích. Nemá se ale čeho obávat. Dívky se snaží s princem flirtovat, on však vůči jiným zůstává chladný. Cressida je plachá žena a nechce se v Harryho přítomnosti ani fotit. To si ale měla rozmyslet dřív, než si začala se členem královské rodiny.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít