Nejenom zpěvák a malíř. Martin Maxa na stará kolena melouchaří v zahraničním modelingu

 Celebrity 
22. února 2017 04:19 / Zita Marinovová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Martina známe spíš v džínách a triku Martin Laco
Že je Martin Maxa jako hudebník úspěšný nejenom v Čechách, ale i v sousedním Německu a Rakousku, kde slavil nebývalé úspěchy také jako malíř, není žádná novinka. Teď se ale zdá, že si tak trochu odskočí i do zahraničního modelingu.

Od jedné nadnárodní společnosti dostal totiž zpěvák nabídku, aby se stal tváří jejích produktů právě pro německý trh. Dojdou-li tedy jednání k uspokojivému konci, bude na nás tento český fešák za pár měsíců za hranicemi shlížet z billboardů.
„Ano, takovou nabídku jsem skutečně dostal, potvrdil Martin a dodal: „Nemůžu zatím ale prozradit, o jakou značku se jedná. Snad jen tolik, že onen výrobek bych mohl propagovat zcela bez skrupulí, protože jako spotřebitele mne naprosto uspokojuje.“ Čímž ovšem nenapověděl zhola nic, jelikož jeho popis se hodí na vše, od mýdla, přes alkohol až po auto.
Autorem snímků k připravované kampani je fotograf Martin Laco. A vzhledem k tomu, že Martin Maxa byl v době jejich vzniku jen několik dnů po komplikované operaci ramene, úsměv mu prý šel trochu ztuha. „Pravdou je, že se trochu rozpadám. Letos mne čekají tři operace, ale jako za mlada už to ani po nich nebude. Měl bych asi dělat spíš reklamu na kloubní náhrady…“ směje se Martin.

Témata: modeling
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu