Zadlužená Regina si do Duelu vybrala ještě zadluženější Evu. Která z nich si zítra sbalí kufry?

 VyVolení 
07. listopadu 2013 23:50 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Obě potřebují prachy...  Foto: Facebook
V úterý došlo v reality show k nečekanému okamžiku. VyVolení po dohodě vypalcovali Zdenu, což je proti pravidlům, a tak se štáb rozhodl, udělat opět "bu bu bu". Chvíli po přímém přenosu se do Vily skrze plazmu vrátila Tereza Pergnerová, pronesla srdcervoucí řeč, anulovala výsledky a vyzvala Zdenu, aby si sbalila věci a okamžitě odešla domů!

Dnes večer tak proběhlo speciální Zúčtování, ve kterém dostala nejvíce palců striptérka Regina. Chvíli na to došlo i na Výzvu. Zadlužená tanečnice měla spory s více lidmi. U tabule dala palec Vladkovi, ale dalo se předpokládat, že z taktických důvodů, si ho za soupeře nezvolí.

Regina dostala čas na rozmyšlenou, vše si v klidu sesumírovala v hlavě a rozhodla se, že nejlepším soupeřem pro ní bude Lucka. "Nejradši bych si vzala toho, koho jsem označila, ale to bych byla krátkozraká. Proto volím tebe, Lucinko," vynesla Holásková svůj verdikt a už se natahovala k zrzavé cvičitelce psů, aby jí uvázala zelený šátek. Měla spočítáno, že ji Jafarovi příznivci z pomsty udrží ve hře. Jenže se přepočítala. Kontroverzní tanečnice zapomněla, že má Lucie od minulého Duelu s Jafarem imunitu! Byl z toho trapas v přímém televizním přenosu a Regina pak narychlo vyzvala do Duelu Evu. Feuereislová si ale po dvou vyhraných Duelech poměrně věří a už se vidí, jak bude její dve stě miliónový dluh o pět koulí měnší.

Čeká nás tedy válka zadlužených blondýnek. Oběma by peníze bezpochyby bodly, ale jedné z nich se sen o splacení dluhů, rozplyne jako pára nad hrncem už zítra večer.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít