Brzobohatý už neví, kolik si říct za vystoupení! Chce víc, než božský Kája!

 Celebrity 
27. listopadu 2015 04:54 / redakce
  0   0
Ondřej Brzobohatý se nebojí říct si o peníze a o pěkné peníze!  archiv O. Brzobohatého
Brzobohatý, Farna, Klus, Krajčo a další berou za svá pěvecká vystoupení desítky, někdy stovky tisíc korun. Zatímco Mistr Karel Gott si říká za komerční akci, na které býval před onemocněním třeba hodinu a ještě zpíval blok písní okolo 100 až 150 tisíc, někteří si umí říct 60 až 80 tisíc za jednu písničku.

To je třeba případ talentovaného Ondřeje Brzobohatého, který je ochoten ve svém nabitém čase přijít zazpívat a zahrát na piáno jednu maximálně dvě písničky a jeho honorář je mezi 60 až 70 tisícovkami. Ale to je startovací částka, umí si říct i o daleko více!

Podobné to má Ewa Farna, která začíná někde na 80 tisících, Richard Krajčo, a Tomáš Klus není výjimkou. Dostat ovšem Kluse na velkou prestižní akci, mnohdy částka přesahuje čtvrt milionu korun.

"To je víc, než kolik si bere Gott nebo Bílá. Přitom Ondra Brzobohatý chce za jednu maximálně dvě věci šedesát tisíc a Gott si řekne sto nebo stopadesát za hodinu. Je to nepoměr v kumštu i tom jméně," míní pořadatel akcí.

Jsou ale i začínající zpěváci, kteří třeba vzešli ze SuperStar nebo jiných talentových soutěží a ti si neváhají říct mezi 30 až 50 tisícovkami. "Nabízel mi jeden zpěvák, který je skoro no name, že když mu dáme padesát, tak že nám zazpívá a udělá i malou autogramiádu. Tak jsme mu poděkovali a nepozvali jsme ho. Zatímco Petra Janů, Václav Neckář nebo Vašek Noid Bárta byli levnější, vstřícnější a ještě nabídli, že kdybychom dělali nějakou smysluplnou charitu, rádi přijedou zadarmo," uvedla pro VIPStory.cz jedna z pořadatelek akcí na Moravě.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pěstujte si tuřín a nebudete litovat. Nenáročná zelenina přináší spoustu zdravotních benefitů

Styl

Odstávající uši lze šikovně zamaskovat vhodným účesem i správným líčením

Bydlení

Renovace radiátorů. Jak připravit povrch a jakou barvu vybrat

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu