Už opravdu ultra trapná StarDance! Tlačenka tydýta Pavláska už vážně bije do očí!

 Celebrity 
23. listopadu 2015 04:55 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Leona Machálková s Michalem Necpálem byli další dvojicí, která záhadně vypadal ze soutěže StarDance Profimedia
Tohle už je vážně moc! To opravdu není České televizi ani trochu hloupé, že zcela okatě posouvá do finále tydýta a rádoby baviče Lukáše Pavláska, který netančí, ale jen šlape zelí? Teď po Kateřině Cajthamlové a Markovi Taclíkovi vypadla zpěvačka Leona Machálková se svým tanečním partnerem Michalem Necpálem a to spoustu diváků naštvalo k nepříčetnosti.

„Přestávám se na ten podvod jménem StarDance dívat. Je to trapné, zoufalé, okaté a Česká televize by se měla jít bodnout! Nejhorší je, že my poplatníci se musíme dívat na to, jak někdo takového blbečka posouvá dál,“ rozčílila se paní Blanka, jinak milovnice soutěží StarDance.

Naštvalo jí, když o víkendu vypadla Leona Machálková. Štve ji celková koncepce i složení soutěžících. Hlavně pak to, že Lukáš Pavlásek je ze všech nejhorší, přesto postupuje stále dál.

Zatímco diváci zuří, porota tvrdí, že to musí být zábavné. Jenže StarDance je o tanci, ne o kašpaření, které předvádí úplné prkno s výrazem imbecila, tedy Lukáš Pavlásek. Alespoň to si diváci myslí.

Porotu tentokrát uchvátila i Jitka Schneiderová. Ta získala čtyřicet bodů a to dokonce i od porotcovského kata Zdeňka Chlopčíka, který prohlásil, že měl husí kůži, když ji viděl tančit!

Otázkou je, z čeho měl Chlopčík husí kůži. Tu mají především statisíce diváků, kteří StarDance sledují, když vidí, jak „objektivně“ jsou soutěžící hodnoceni, a že vypadávají ti, co něco umí a dobře vypadají a naopak zůstávají ti, které z nějakého důvodu preferuje televize.
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Koberce do kuchyně patří. Přesvědčíme vás

Styl

Zdravá a lahodná úprava česneku, která vás postaví na nohy

Bydlení

Dva v jednom. Aneb jak rozdělit pokoj na dva

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu