Tohle je vítězka Česko Slovensko má talent! Zaslouží si to opravdu?

 Celebrity 
22. listopadu 2015 10:40 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Gyöngyi Bodišová se stala vítězkou další řady soutěže Česko Slovensko má talent Profimedia
Více její hlas a talent nebo její dojemný příběh zasáhl porotce a veřejnost v případě vítězky páté řady soutěže Česko Slovensko má talent? Tou se stala Gyöngyi (čte se děndi) Bodišová, která hned v prvním kole zaujala porotu svým podáním písně Vyznanie od Mariky Gombitové. Pak také svým životním příběhem.

Gyöngyi si prošla dětským domovem a chvíli bydlela i ve stanu na ulici. Možná právě to, na jaké dno spadla a až kam se dostala, dostalo porotu i diváky, kteří pro ni hlasovali.

Vzávěru finálového večera bylo nejdříve vyřazeno sedm soutěžících, mezi trojici nejlepších fanoušci svými hlasy poslali Gyöngyi Bodišovou, zpívající sochy Big Names a zpěváka Juraje Hnilicu, v následném superfinále už Hnilica nebyl.

"Mám skvělé pocity, nečekala jsem to, absolutně. Opravdu! Byla tam velká konkurence, nechápu to, ale moc děkuji lidem, kteří mi posílali hlasy," řekla šťastně vítězka, která získala ceny v hodnotě 100 tisíc euro, tedy skoro tří milionů korun. Pěvecké kariéře se chce věnovat logicky i nadále. Snad bude mít romská dívka šanci a prosadí se v malém, českém, šoubyznysovém rybníčku.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu