Bílá má v divadle pořádného ptáka, na chalupě hřebečka!

 Celebrity 
11. listopadu 2015 00:04 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Lucie Bílá má na chalupě pěkného hřebečka... facebook L. Bílé
Zpěvačka Lucie Bílá jede na plný plyn. Když má pár dní volna, prchá na svou chalupu do Českého ráje, kde relaxuje. Na sociální síti ale ukázala pořádného ptáka, ale taky hřebečka. Jeden je z divadla, druhý z chalupy!

Ne snad, že by Slavice představila světu nějakého nového nápadníka. Řeč je skutečně o zvířatech. K fotce s velkým, barevným papouškem napsala: "Ještě jsem nepoděkovala zvířátkům. Tohle je jejich mluvčí, barevný papoušek ara jménem Terezka."

Včera ještě relaxovala na své farmě pod Jizerskými horami a čas trávila procházkami. Kromě koz, ovcí, má u chalupy na obřím pozemku i koně. S jedním takovým si pořídila i fotku.

"Přemýšlela jsem, jak strávit svůj poslední volný den před vánočním turné, a rozhodla jsem se pro chvíle s kámoškou. Je nám spolu v Českém ráji moc dobře," dodala k fotografii s hřebečkem.

Lucie Bílá potřebuje nabrat síly na své recitály a Vánoční tour, které ji čeká po českých, moravských i slovenských městech. Ve středu natočí show s Janem Krausem a pak se vydá vstříc svým divákům. Když má sebemenší chviličku, staví se také v sanatoriu za svou těžce nemocnou maminkou, jejíž stav je po druhé mozkové příhodě bohužel neměnný. Zpěvačka sama přiznala, že se s tím pomalu vyrovnává a musí být připravena na to, až tu jednou její maminka nebude. Jinak má ale energie na rozdávání. Příští rok ji čekají dva obří koncerty k jejím padesátinám s názvem Fifty Fifty.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Za jídlo se dá ušetřit hodně peněz. Stačí se držet několika dobrých rad

Styl

Bylinný extrakt z černého bezu a další domácí tipy, jak se zbavit horečky a nachlazení

Bydlení

Jak dát venkovním dveřím nový styl. Je to snadné a zvádnete to sami

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu