خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Bílá má v divadle pořádného ptáka, na chalupě hřebečka!

Lucie Bílá má na chalupě pěkného hřebečka...
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
11. listopadu 2015 00:04 / facebook L. Bílé
  0   0
Zpěvačka Lucie Bílá jede na plný plyn. Když má pár dní volna, prchá na svou chalupu do Českého ráje, kde relaxuje. Na sociální síti ale ukázala pořádného ptáka, ale taky hřebečka. Jeden je z divadla, druhý z chalupy!

Ne snad, že by Slavice představila světu nějakého nového nápadníka. Řeč je skutečně o zvířatech. K fotce s velkým, barevným papouškem napsala: "Ještě jsem nepoděkovala zvířátkům. Tohle je jejich mluvčí, barevný papoušek ara jménem Terezka."

Včera ještě relaxovala na své farmě pod Jizerskými horami a čas trávila procházkami. Kromě koz, ovcí, má u chalupy na obřím pozemku i koně. S jedním takovým si pořídila i fotku.

"Přemýšlela jsem, jak strávit svůj poslední volný den před vánočním turné, a rozhodla jsem se pro chvíle s kámoškou. Je nám spolu v Českém ráji moc dobře," dodala k fotografii s hřebečkem.

Lucie Bílá potřebuje nabrat síly na své recitály a Vánoční tour, které ji čeká po českých, moravských i slovenských městech. Ve středu natočí show s Janem Krausem a pak se vydá vstříc svým divákům. Když má sebemenší chviličku, staví se také v sanatoriu za svou těžce nemocnou maminkou, jejíž stav je po druhé mozkové příhodě bohužel neměnný. Zpěvačka sama přiznala, že se s tím pomalu vyrovnává a musí být připravena na to, až tu jednou její maminka nebude. Jinak má ale energie na rozdávání. Příští rok ji čekají dva obří koncerty k jejím padesátinám s názvem Fifty Fifty.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Návod na správnou výchovu štěněte

Styl

Čistící kartáček na pleť. Pomocník nebo ničitel vaší pleti?

Bydlení

Osuška by měla být měkká a dobře sát. Poznáte to podle několika detailů

1. Exmilenka Langerové se teď tulí ke svému o generaci staršímu příteli

2. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

3. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

4. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená

5. Olga Menzelová přebrala ocenění pro manžela, ten je už v domácím léčení