Čížková z Kameňáků je hrdá na své příbuzné! Neuhádnete, co dělají

 Celebrity 
03. listopadu 2015 04:02 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Herečka Hana Čížková (vlevo) se synovcem sochařem Františkem Postlem a neteří, malířkou Michaelou Žemličkovou VIPstory.cz
Herečka Hana Čížková, kterou diváci znají například jako paní Khonovou z Kameňáků, může být náležitě pyšná. Většina jejích blízkých z rodiny jdou v podobných stopách jako ona sama. Adoptivní dcera je skvělá zpěvačka, synovec sochař a neteř malířka.

Čížková, kterou brzo uvidíme v pátém pokračování Kameňáku, tentokrát s podtitulem Vánoční, se zúčastnila odhalení obří sochy Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích.

"Jako rodačka jsem cítila povinnost být u toho a dělal ji můj synovec František Postl. Mě se moc líbí a opravdu se mu povedla," chválila na všechny strany Hana Čížková dílo synovce, který vzbudil svým dílem řadu rozpaků, Sochu zakladatele jihočeský metropole věnoval městu zdarma, a to se některým umělcům nelíbilo.

Jenomže i podle příznivců, vedení města i rodiny je důležité, že socha stojí a většině lidem se líbí. U sochy se potkala také se svou neteří, malířkou unikátních černobílých obrazů Michaelou Žemličkovou. "Míša je moc šikovná, jsem moc ráda, že se jí daří. Jsem na ní pyšná. Jsem pyšná i na svoje děti, na syna Honzu, kterému se daří v podnikání i naší Janičku," podotkla herečka,.

Před mnoha lety si Čížková osvojila dívku z dětského domova a dnes je z Yanny Rybníčkové skvělá zpěvačka, o které mnozí říkají, že trumfne kdekteré hvězdy. "Ona si prostě stoupne a zpívá. Má úžasný hlas, obrovský talent. Hanka má obrovské srdce a to, že si ji tehdy vzala, udělala dobře. Janička je skvělá a Hanka ji dává to nejlepší," řekla o své tetě malířka Michaela Žemličková.

Yanna Rybníčková prošla i finále Hlasem ČeskoSlovenska. Natočila několik písní a minulý týden pokřtila s kapelou a s Matějem Ruppertem svůj první klip.

Čížková si ji tehdy vzala z dětského domova v době, kdy jí zemřel náhle její první manžel. Herečka dal dala šanci na lepší život a dobrou kariéru dívence, která by možná jindy takovou možnost neměla.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyčistěte vaši toaletu snadno a levně

Styl

I když mnohdy nebylo co nakupovat, vznikala za totality nákupní centra, která jsou dodnes ceněnými stavbami

Bydlení

Citron je skvělý, šetrný a ekologický čistič, se kterým vyčistíte celou domácnost

1. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

2. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

3. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

4. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

5. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

Zavřít reklamu