Co dělal známý režisér s dětmi ve škole? Neuvěříte!

 Celebrity 
28. října 2015 03:01 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Zdeněk Troška u tabule a ve škole? Produkce filmu Strašidla
Zdeněk Troška s dětmi ve škole. Co tam s nimi dělal? Plná třída a on se štábem. Známý režisér tam pořizoval jedny z posledních záběrů své nové pohádkové komedie Strašidla.

Natáčení nového filmu právě dnes končí. Řevnice, Líteň, Lázně Toušeň a další místa okolo Prahy byly měsíc dějištěm nového příběhu o strašidlech v moderní době. Tereza Kostková, její maminka Carmen Mayerová, Vladimír Polívka, Anna Polívková, Václav Postránecký, Petr Nárožný, Petr Čtvrtníček, Jitka Sedláčková, Sára Sandeva a další si natáčení užívali.

„I když byla místy trochu zima, byla to moc příjemná, pohodová, veselá a zajímavá práce. Pro mě obrovská zkušenost a velmi milá s panem Troškou,“ svěřila se Tereza Kostková, která hraje jednu z hlavních rolí kouzelnice.

Natáčelo se venku, uvnitř, ve strašidelné, kouzelné laboratoři, ale i ve škole, kde Zdeněk Troška dětem ukazoval, jak a co mají hrát a ty to pak opakovaly po něm, jak předepisoval scénář.

„Jsem zvyklý to hercům vždy předehrát, je jedno jestli malým, velkým, nějakou svou představu a jim se to pak lépe ztvárňuje,“ říká Troška, který si taky natáčení Strašidel velmi užíval.

Byť nemá rád zimu, ale léto, natáčení prý přežil ve zdraví a v pohodě. V posledních mnoha letech byl zvyklý točit hlavně na jaře a v létě, nový film je výjimkou.

„Do kin jdeme v srpnu příštího roku. Nebudu prozrazovat víc, přijďte, bude to stát za to,“ láká všechny Zdeněk Troška a novou komedii pro celou rodinu.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Posbírejte doma liché ponožky a vytvořte z nich roztomilé velikonoční zajíčky

Styl

Letošní trendy slunečních brýlí. Frčí geometrické tvary, zlatá i oblíbený retro styl

Bydlení

Na mobilní telefon se viry i bakterie uchytí snadno. Postup, jak se jich zbavit

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu