LUCIE BÍLÁ: Víme, jak je na tom její maminka!

 Celebrity 
15. září 2015 04:55 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Lucie Bílá sice nemá nejšťastnější období, přesto říká, že je spokojená a šťastná! Profimedia
Zpěvačka Lucie Bílá si pochvaluje letošní rok a říká, že je spokojená a šťastná. A to přesto, že její maminka Hana Zaňáková (75) se z těžkého onemocnění po dvou záchvatech mrtvice nedostala a domů se patrně již nikdy nevrátí. Slavice se se stavem své nejmilovanější osoby v životě, zdá se, už srovnala.

"Je to bohužel definitivní. Ale i s tímhle stavem jsem se snažila srovnat. Musela jsem se to naučit," svěřila se Lucie Bílá s tím, že díky návalu práce a povinností nemá čas nad nepřízní osudu moc přemýšlet. Za maminkou do specializovaného zařízení, kde je o ní skvěle postaráno, jezdí mnohokrát týdně a tráví s ní hodiny.

"Loňský rok jsem skoro celý proplakala. Opravdu to nebylo lehké období," svěřila se zpěvačka, u které se spekulovalo o rozchodu s partnerem Petrem Makovičkou,který ale bydlí stále ve vile v Otvovicích. Možná už jen jako kamarád, možná stále jako ten nejbližší muž v životě. To ví jen sama Bílá, která nechce prozrazovat detaily.

Z čeho má ale radost, je její syn Filip. "Mám radost, že se mu daří a vybral si to, co chce dělat. Dostal se na filmovou školu do Písku na obor kamera. Nastupuje v říjnu," prozradila slavice, která má za sebou jak předloňské i loňské Černobílé turné, tak i letošní tour s Arakainem a příští rok jí čeká obří koncert v O2 aréně, kde oslaví své 50. narozeniny. Megashow se bude jmenovat Fifty Fifty a bude to prý nářez.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Tech

Záhadný error na ISS. Helmy astronautů se plní vodou

Zavřít reklamu