Český zpěvák s přítelkyní měl v Řecku nehodu! Mohl za to vítr!

 Celebrity 
27. srpna 2015 04:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Josef Vágner se svou přítelkyní Marlen měli nehodu v Řecku... na štěstí jsou v pořádku archiv
Český muzikálový herec a zpěvák Josef Vágner tráví dovolenou v Řecku. Spolu s přítelkyní Marlen a přáteli si užívá zasloužené volno na jednom z ostrovů, kde jeho otec, hitmaker Karel Vágner před časem pořídil malý domek. Mladého sympaťáka ale potkala malá nehoda, za kterou nemohl.

"Prostě tu foukal tak silný vítr, že mi to najednou vzalo dveře u auta. Byl jsem z toho v šoku. Na štěstí se podařilo to opravit, ale tohle se mi ještě nestalo. Jsou tu vedra, že se vylézat dá tak kolem páté odpolední, ale nějaký vichr se objevil a nestačil jsem se divit," svěřil se VIPstory.cz představitel rolí například v muzikálech Dracula, Mýdlový princ, Tři mušketýři, Marie Antoinetta a další, který také chystá nový duet s kolegyní a zpěvačkou Kamilou Nývltovou.

"Nabírám energii zase na ten kolotoč, co mne pak čeká a užíváme si to tady. Je to fajn na chvíli vypnout, jezdit na výlety, plavit se po moři a nemyslet na práci. Ale to víte, že sem tam myslím na to, co a jak bude a co mne čeká," podotkl Pepa Vágner, který je už nějaký pátek šťastně zadaný a i dovolenou tráví se svou drahou přítelkyní Marlen.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve