Skandál: Vzrušený nejslavnější fotbalista světa osahává kamaráda s erekcí!

 Celebrity 
29. června 2015 10:25 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Kampak to slavný sportovec sahá?  Ya Espectáculos
Tak to je gól na vlastní branku, dalo by se sportovní terminologií říct! Asi nejslavnější fotbalista světa Cristiano Ronaldo byl přistižen, jak na dovolené v Saint Tropéz osahává svého svalnatého kamaráda tmavé pleti. A ne, že by se jen tak přátelsky objali. Jeho ruka šmátralka skončila mezi jeho nohama.

Zklamané tak budou zřejmě všechny fanynky metrosexuála Ronalda při zjištění, že asi není jenom metro, ale i homosexuál. Nebo přinejmenším bisexuál. Ve světě světového sportu i šoubyznysu se už dlouho vyprávějí historky o tom, jak si Ronaldo užívá s pohlednými mladíky a dokonce výjimkou nebyli někteří jeho kamarádi z fotbalu.

„Ve světě fotbalu je spousta skrytých gayů, nebo kluků, kteří jsou takzvaně na obojí. I v tom českém, jen se k tomu nikdo nepřizná. Hokej není výjimkou,“ prozradil VIPstory.cz jeden z bývalých aktivních sportovců.

Cristiano Ronaldo má sice syna, kterého mu odnosila náhradní matka a nedávno se dokonce rozešel s údajnou přítelkyní Irinou Shayk, ale to ještě nemusí nic znamenat.

Na dovolené neobklopovaly Ronalda žádné sexy dívky, ale naopak sexy muži, hlavně jeho tmavý a obrovsky sexy kamarád, který, jak se říká asi „taky rád…“ Protože normální kmoši se za poklopce ani při pozdravu či rozloučení vážně nedrží. A jak vidno jeden je lépe vybavený než druhý.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Pozor na falešné seznamky. Vydělávat na konverzaci s neexistujícími lidmi není přímo nezákonné

Tech

Sonda Mars Express je ve vesmíru už 19 let. Teď má ale problémy kvůli Windows 98

Zavřít reklamu