Exekuce na majetek Heleny Vondráčkové způsobuje problémy celé rodině!

 Celebrity 
28. června 2015 04:56 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Helena Vondráčková má velké starosti. Na její majetek byla uvalena exekuce. Vlastně nejenom na její! archiv, archiv H. Vondráčkové
Zpěvačka Helena Vondráčková má další velký problém! Tentokrát se netýká jenom jí samotné, ale i zbytku rodiny. Sice s její větší části se nebaví, ale exekuce, která byla vyhlášena na další nemovitost, právě příbuzným může způsobit komplikace.

Nejenom, že má už několik dní zablokovaný mnohamilionový majetek v Řítce u Prahy, tedy vilu s pozemkem a další cennosti. Exekutor řádil i v jejím rodném domě ve Slatiňanech na Pardubicku. Zde jí patří jedna šestina objektu, kde vyrůstala se svými rodiči, sestrou Zdenou a bratrem Jiřím. Rodný dům slavné zpěvačky ale nepatří jen jí. Po smrti rodičů připadl jak jí, tak bratru Jiřímu, sestře Zdeně, neteři Lucii Vondráčkové a jejímu bratrovi Davidovi.

Helena Vondráčková tak vlastně způsobila zbytku rodiny komplikace, protože objekt v podstatě nemohou prodat a zároveň je zde hrozba, že jednu šestinu, která ji patří, by mohl odkoupit někdo cizí. Podle výpisu z katastru nemovitostí a dalšího dokladu je tentokrát v exekuci oprávněnou stranou, tedy věřitelem je Město Mníšek pod Brdy. Pod to právě spadá i obec Řitka, kde zpěvačka trvale se svým manželem a manažerem Martinem Michalem žije.

Znamenalo by to, že veškerý majetek, který patří Heleně Vondráčkové je obstaven kvůli jedinému dluhu? Tedy kvůli deseti tisícové nezaplacené pokutě, jak prozradil na profilu sociální sítě manžel Martin Michal.

"Neznám přesně tu kauzu, ale přijde mi to hodně zvláštní. Ano, děje se to, ale částka 10 tisíc korun není natolik vysoká, aby soud přiznal zastavení majetku v hodnotě desítek milionů korun. Je to při nejmenším zvláštní," prozradil VIPstory.cz advokát, který se podobnými případy také zabývá.

Exekuce podle všeho byla vyhlášena už koncem května a doposud trvá. Pokud by Helena Vondráčková neuhradila dlužnou částku, či částky, může zcela reálně přijít o veškerý majetek, či jeho část, která by pak dluh pokryla.

Neprožívá proto teď lehké období ani ona, ani její manžel. Jeho synovi Antonínu Michalovi, který je trestně stíhán už dva roky spolu s dalšími společníky za údajné více než miliardové úniky na daních, totiž policie zabavila majitel. Luxusní vilu v Praze i několik luxusních vozidel. Navíc mu za čin, z kterého je obviněn hrozí až desetileté vězení. Jeho otec však tvrdí, že syn je nevinný.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zoufalý Ivan Vyskočil nevěří, že jeho syn spáchal sebevraždu. Jeho tělo ještě ani nepohřbili

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

Zavřít reklamu