Tragédie: Utopil se tu Horníčkův syn! Teď je to tu na prodej!

 Celebrity 
28. června 2015 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Trojanův mlýn zažil řadu natáčení. Teď je na prodej! archiv
Trojanův mlýn u Suchdolu u Prahy je na prodej za astronomickou cenu! Nemovitost s rozlehlými pozemky, po rekonstrukci, kde se natáčela řada filmů, například Byli jednou dva písaři s Miroslavem Horníčkem a Jiřím Sovákem je k mání za astronomickou částku.

Nádherná nemovitost, kterou právě čeští i zahraniční filmaři rádi využívají k filmování, protože je na odlehlém místě, zachována ve svém stylu, je na prodej na 100 milionů korun. Majitelé objekt, který roky chátral a byl jim vrácen, zrekonstruovali. Investovali mnoho milionů korun.

"Vím, že to ta paní chce prodat, ale ne za každou cenu. Byla řada spekulantů, kteří by to chtěli koupit, ale za pár korun. Říkala, že pokud se najde odpovídající kupec, prodá to. Jinak ale ne," prozradil muž z nedalekého okolí.

Jenže Trojanův mlýn, respektive jeho sousední rybník má velmi smutnou historii. Právě zde se v době natáčení Písařů utopil jediný syn Miroslava Horníčka. "Přijel za tátou na natáčení. Prý dostal epileptický záchvat, spadl do vody, a když ho našli, bylo už pozdě. Mirka to tehdy strašně vzalo, ale byl takový profík, že i přes tu tragédii po několika dnech točil dál," řekl VIPstory.cz jeden z členů tehdejšího štábu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum