Šokující přiznání hollywoodského herce Bradleyho Coopera: Těžká závislost na kokainu a alkoholu

 Celebrity 
17. června 2022 07:16 / Mirka Malá
  2
📷
2 fotografie v galerii
Cooper se přiznal k závislostem, ale zřejmě se nikdy neléčil Depositphotos
Patří k nejobsazovanějším hollywoodským hercům, má Oscara, ale ženy ho zrovna dvakrát nechtějí. Něco na tom Cooperovi bylo vždy trochu divného. Nakonec je tajemství venku. Sám herec přiznal závislost na kokainu a alkoholu.

Na začátku 21. století neměl Bradley Cooper zrovna dobré období. Dostal padáka z filmu Alias, což samozřejmě mělo souvislost s jeho závislostmi. Jak Cooper v podcastu Jasona Batemana sám prozradil, neměl žádné sebevědomí a jediné, co měl, byly velké závislosti na kokainu a alkoholu.

„Měl jsem výhodu, že se to stalo, když mi bylo 29. Myslel jsem, že jsem to dokázal, když jsem dostal roli v jedné reklamě. Ale když jsem přijel do Los Angeles, abych točil film Alias, setkal jsem se s jinou realitou. Nemohl jsem se dostat do žádných klubů, žádné dívky se na mě nechtěly dívat,“ prozradil Cooper.

Cooper měl ale štěstí. Zhruba o pět let později mu pomohl jeho kolega Will Arnett. Cooper se dal trochu dohromady a v roce 2013 přiznal v rozhovoru pro časopis GQ, že drogy a alkohol sabotují celý jeho život. „Myslím, že práce šla nahoru. Jediná věc, kterou jsem se v životě naučil, je, že to nejlepší, co mohu udělat, je přijmout to, kdo jsem. Čím více kroků udělám, abych to neudělal, tím dál jsem od naplnění jakéhokoli potenciálu, který bych měl.“

Cooper dnes tvrdí, že z těžké závislosti na drogách a alkoholu mu pomohlo také otcovství. S modelkou Irinou Shayk má pětiletou dceru Leu. Vztahy mu ale vůbec nejdou a rozešel se i s matkou svého dítěte. Respektive dostal kopačky. Irina se s ním stále hádala a měla pocit, že mu na ní a jejich dceři moc nezáleží.

Před Irinou Cooper chodil od roku 2013 se Suki Waterhouse, ale vydrželo jim to jen dva roky. Ani ona nebyla ve vztahu s ním spokojená, a tak mu dala kopačky. I známá herečka Zoe Saldana to vydržela jen dva roky. Respektive první rozchod nastal už po čtyřech měsících randění, kdy jej tentokrát inicioval sám Cooper, který v té době prý neměl náladu na žádný vztah.

Tu asi neměl ani předtím, když v roce 2011 krátce chodil s Jennifer Lopez. Od roku 2009 chodil Cooper s oscarovou herečkou Renée Zellweger, která mu dala kopačky ze stejného důvodu, jako ostatní ženy. Měla pocit, že mu víc záleží na jiných věcech.

A věděli jste, že byl Cooper ženatý? Je to pravda! V roce 2006 se po dvouměsíčním zasnoubení oženil s herečkou Jennifer Esposito, ale byla to vážně rychlovka. Asi zrovna požil hodně kokainu, protože manželství trvalo jen čtyři měsíce.

Další zdroje: Page Six, Cosmopolitan.

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton prozradila, jak si udržuje postavu a přidala i tip na salát z vodního melounu

Styl

Proč je s přibývajícím věkem tak těžké zhubnout? Začíná to už ve třiceti a existuje pro to několik...

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...