Majetek Heleny Vondráčkové je v exekuci! Důkaz uvnitř!

 Celebrity 
27. června 2015 04:56 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Helena Vondráčková nemá zrovna veselé období! archiv H. Vondráčkové
Zpěvačka Helena Vondráčková dostala nehezký dárek ke svým 68. narozeninám. Exekutor ji obstavil majetek! Vila v Řitce v hodnotě desítek milionů korun s krásnou zahradou a bazénem i vedlejší pozemek, kde žije s manželem, manažerem Martinem Michalem je v exekuci!

Vila ve Sportovní ulici v Řitce u Prahy, ale i rozsáhlý pozemek, zahrada, na které si zpěvačka hodně zakládá je nyní v exekuci. Manželé tak nemohou s nemovitostí disponovat. Otázkou je, co vše je ještě obstavené. Vypadá to, že nejde jen o stavbu, ale i zařízení uvnitř a možná i další majetek.

Podle manžela Vondráčkové Martina Michala je vše ale naprosto absurdní! Jde prý totiž jen o dluh za 10 tisíc korun, ale exekutor obstavil majetek za desítky milionů korun.

"Dlužník má dluh z nezaplacené pokuty 10 tis. Exekutor dá plombu na majetek ve výší cca 45 mil. Odpověď Ministerstva spravedlnosti: Vše je v pořádku, protože plomba na majetku není zabavením majetku, ale jen úkonem exekutora. Sakra, kde to dnes žijeme ? Kdy už konečně vezmeme kladiva a ty darmožrouty z justice a parlamentu vyženeme?," napsal doslova na svém profilu na sociální síti Martin Michal.

Je pravděpodobné, že zpěvačka a její manžel a manažer v jedné osobně jsou v tom z větší části nevinně. Jen opomněli zaplatit pokutu. Společnost předala vše soudu a ten prostě jednal. To je bohužel paradox českých zákonů, že i pro pár korun exekuují majetek za desítky milionů korun. Poslanci sice už chystají novelu. Chvíli bude trvat, než vzejde v platnost.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak chovat leguána? Potřebuje hlavně velké terárium a teplo

Styl

Zpátky do minulosti: Obchodní a nákupní centra včera a dnes

Bydlení

Masírujte si chodidla v pohodlí domova, třeba u televize. Vyrobte si senzomotorický koberec

1. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

2. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

3. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

4. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

5. Co naprosto miluje Andrea Kalivodová? Budete překvapeni!

Zavřít reklamu