VyVolení vypalcovali věčně ukňouranou reklamu na plastické operace Zdeňku! Jejího parťáka Thomase odvezla policie!

 VyVolení 
18. září 2013 10:10 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Zdenka a Thomas jsou ve Vile hodně oblíbení... Foto: Facebook
Bakelitová Zdeňka Soušková, která na sebe nejvíc upozornila svými silikony, přifouklými rty, našitou dekou mrtvých vlasů a románkem s původně zadaným kulturistou Thomasem, dostala v Zúčtování nejvíc palců a byla ostatními soutěžícími poslána do pátečního duelu! Palce dostala naivní brunetka od Evy, Mirky, Pavlíny a Nikoly.

Exmilenka Domenica Martucciho slávychtivá Eva Feureislová, byla chráněna imunitou, protože vyhrála páteční duel s Martinem, a tak byla ke Zdeničce asi nejdrsnější. Palec, který jí dala, okomentovala slovy: "Ze Zdeňky jsem vykolejená a vytočená, vypadá hezky, ale je to jako když rozkrojíš hezký pomeranč a je v něm něco shnilýho.“

„Myslím si, že se vydává za někoho, kdo není, je povrchní, nemá v sobě kousek ctnosti, etiky, slušnosti a vůbec ne pokory,“ odůvodnila svou volbu lesbička Pavlína. Navíc jí vpálila, že žije ve vile jako na hotelu.

Koho si silikonová nádhera nakonec vybere do duelu? To zatím zůstává záhadou. Zdenka dala při Zúčtování palec Nikol. Ale přeci jen je pod velkým vlivem svalovce s extrémně vysokým IQ, a tak si určitě nechá poradit. Pokud se tedy Thomas ještě do Vily vrátí. Dnes ho totiž odvezla policie! Takže těžko říct, jak si opuštěná bezdomovkyně Zdenička poradí a koho si nakonec do Duelu vybere.

Dalším překvapením pro VyVolené byl příchod nového soutěžícího Josefa Vosmíka z Rokycan, který dostal od Terezy Pergnerové žolíka. Ve volbě Pepu porazil potetovaný rapper El Nino, který už ze hry vypadl a tak se Tereza rozhodla, dát Josefovi druhou šanci. Pepa o sobě v medailonku prohlašoval, že je „profesionální koketář“, který holky balí téměř neustále a ve vile to chce pořádně rozhýbat. Tak snad se mu to povede a nestane se jen další nudnou figurkou Vily.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala...

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy