Pavlína je prostě blondýna... Jejím snem je jít do finále s Vladkem. Snem Vladka je 5 mega. Tak to bude pátek dnem splněných přání!

 VyVolení 
28. listopadu 2013 21:29 / redakce
  0   0
Vlado opět suverénně zvítězil Foto: Facebook
Poslední Duel je za námi a překvapení se opět nekonalo. Výsledek hlasování byl i tentokrát jednoznačný. S neuvěřitelným poměrem 86:14 se jako vítěz do Vily vrátil neohrožený král Vladko. Upovídaná Ostravanda si vyzkoušela Duel poprvé a naposled. Velký favorit VyVolených zatím v každém Duelu suverénně vyhrál a dalo se čekat, že domů dnes půjde právě Romana.

I přes své časté výbuchy působila baculatá mamina v podstatě nekonfliktně. Sice všem lezla dost často na nervy svými hlasitými výlevy, ale na druhou stranu ji měli všichni vlastně docela rádi. Pokud se s někým porafala, zanadávala si nebo poplakala, ale za chvíli už o ničem nevěděla. Možná i díky tomu se dostala tak daleko a doposud ještě nezměřila své síly se žádným jiným soupeřem. Bohužel pro ni prvním, s kým si síly změřila, byl horkokrevný Vlado.

Z Vladkova návratu měla obrovskou radost Pavlína, která si asi neuvědomuje, že zítra bude Vlado její soupeř, a že boj s ním bude pěkně tvrdý oříšek! „Je to můj sen, být ve finále s Vladkem,“ řekla usměvavá blondýnka, když se jí Tereza tradičně zeptala, koho si přeje, aby se vrátil zpátky do Vily. No tak tenhle sen se Pavlíně stoprocentně splní, ale sen o pěti milionech se jí díky tomu možná rozplyne... No, uvidíme zítra!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Bosé stezky jsou zdravé nejenom pro děti. Vlastní můžete mít také na zahradě

Styl

Kari je nejen výborné koření, má také léčivé účinky na lidský organismus

Bydlení

Dlouhé závěsy pozvednou váš interiér. Co sluší velkým oknům a co vysokým stropům

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu