Pavlína je prostě blondýna... Jejím snem je jít do finále s Vladkem. Snem Vladka je 5 mega. Tak to bude pátek dnem splněných přání!

 VyVolení 
28. listopadu 2013 21:29 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Vlado opět suverénně zvítězil Foto: Facebook
Poslední Duel je za námi a překvapení se opět nekonalo. Výsledek hlasování byl i tentokrát jednoznačný. S neuvěřitelným poměrem 86:14 se jako vítěz do Vily vrátil neohrožený král Vladko. Upovídaná Ostravanda si vyzkoušela Duel poprvé a naposled. Velký favorit VyVolených zatím v každém Duelu suverénně vyhrál a dalo se čekat, že domů dnes půjde právě Romana.

I přes své časté výbuchy působila baculatá mamina v podstatě nekonfliktně. Sice všem lezla dost často na nervy svými hlasitými výlevy, ale na druhou stranu ji měli všichni vlastně docela rádi. Pokud se s někým porafala, zanadávala si nebo poplakala, ale za chvíli už o ničem nevěděla. Možná i díky tomu se dostala tak daleko a doposud ještě nezměřila své síly se žádným jiným soupeřem. Bohužel pro ni prvním, s kým si síly změřila, byl horkokrevný Vlado.

Z Vladkova návratu měla obrovskou radost Pavlína, která si asi neuvědomuje, že zítra bude Vlado její soupeř, a že boj s ním bude pěkně tvrdý oříšek! „Je to můj sen, být ve finále s Vladkem,“ řekla usměvavá blondýnka, když se jí Tereza tradičně zeptala, koho si přeje, aby se vrátil zpátky do Vily. No tak tenhle sen se Pavlíně stoprocentně splní, ale sen o pěti milionech se jí díky tomu možná rozplyne... No, uvidíme zítra!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Turecko 2024: Klenot mezi dovolenkovými destinacemi

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet