Eva Decastelo nemá peníze na rozdávání, ale štestí ve hře nechce pokoušet, aby nepřišla o lásku.

 Celebrity 
16. září 2013 11:00 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Krásná maminka nemá ráda hazard  / inStory.cz
Zastihli jsme Evu (35) na otevíračce Greyhound Parku Motol, sedmihvězdičkovém luxusu v Praze. Jedná se o sportovně-zábavně-relaxační areál a jeho cena se vyšplhala až na 350 milionů korun!

Takový finanční obnos, o tom si můžeme většina nechat jen zdát. Zeptali jsme se proto Evy, za co by takové peníze utratila? Jestli čekáte nějaké vzrůšo, tak to vás budeme muset zklamat. I přesto, že večírek okořenily závody chrtů, na které jste si mohli vsadit, Eva se nezúčastnila ani takového malého hazardu. Obzvlášť, když se akce konala v tak hrůzostrašné datum, pátek třináctého! Je tak moc šťastná, že štěstí ve hře nechce pokoušet, protože nechce o nic ze svého milovaného přijít.

Moderátorka ráda sází pouze falešné peníze a nebo peníze, které jí nepatří. Domácí zábava u krbu a k tomu legendární hra Dostihy a sázky, to je něco pro ni. Až tedy jednou najde - protože to těžko vyhraje s falešnými bankovkami - na ulici hromadu milionů, nejdříve by splatila hypotéku. Potom by koupila bydlení svojí mamince a nevlastnímu tatínkovi, pro manžela dům na Krétě v Řecku. I jeho mamince by z lásky zaplatila co by chtěla, aby nemusela chodit do práce kvůli penězům. Nezapomněla by ani na ostatní příbuzné, kteří by to zrovna potřebovali. Peníze na rozdávání tedy nemá, ale lásku určitě ano. Přinejmenším nemovitosti.

Eva už se zřejmě vyřádila a na nějaké to rozhazování a divočiny už ji neužije. Dva dny zpátky oslavila, tedy spíš neoslavila své třicáté páté narozeniny. Narozeniny strávila jen v kruhu rodinném. Po třicítce už prý není co slavit.

V centru zábavy a sportu najdete tribunu a sportoviště se zázemím, asfaltovou dráhu pro různé druhy kolových sportů, dráhu pro psí závody s osmi startovacími boxy, elektrické formule, nechybí ani zábava pro děti a restaurace Kobe. A protože Greyhound je též anglický ušlechtilý chrt, vypadají prostory místy jako chrtí muzeum.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

K čemu všemu se doma hodí zbytky laku na nehty

Styl

Osvědčené způsoby, jak zvýšit sexuální touhu aneb pár triků místo viagry

Bydlení

Jak zničit vodní kámen v toaletě snadno a bez chemie

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu