خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Petr Janda přistižen na večírku s mladičkou Báru Mottlovou! Co na to jeho žena Alice?!

Kdo maže, ten jede...
📷
Dalších 9 fotografií v galerii
 Celebrity 
18. září 2013 13:45 / Foto: Only PAPAYA
  0   0
Frontman skupiny Olympic, Petr Janda (76), uspořádal pro své známé a kamarády australský večírek, který byl hlavně o papaye a pruduktech z papayi. Ale nejen o ní.

Přišlo mnoho známých tváří a australské víno teklo proudem! Čechoameričan Petr Vítek, se kterým to celé Petr Janda během svého turné v Austrálii upekl, si na večírek pozval i mnoho svých kamarádů a kamarádek a především některé mladé dámy se střískaly pod obraz! No prostě mejdan!

Zpěvačka Marta Jandová, která kvůli kojení patřila k těm střízlivým hostům, se stala tváří australské kosmetické značky, kterou do České republiky začal dovážet její táta, Petr Janda. Marta, si teď užívá hlavně maminkovské starosti a radosti a již krátce po porodu nafotila krásné fotky, které byly k vidění na večírku plném australských dobrot.

Petr měl pro hosty připravený program plný soutěží a všichni si užili mnoho zábavy. Vychytralý zpěvák nezapomněl ani na sebe a připravil si moc příjemnou vsuvku. Zpestření to nakonec bylo nejen pro něj, ale pro všechny chlapy na večírku. Na pódium si pozval herečku Báru Mottlovou a na mnoha místech jejího těla ukazoval, kde všude se tyto produkty mohou použít. Hříšná Bára, která nemá problém odhodit šaty, přišla za Petrem na pódium jen v plavkách! „Mé ruce by bývaly byly daleko odvážnější, připravoval jsem se na to dlouho dopředu, ale po delší době jsem nebyl na akci sám, přišla i moje žena Alice, tak jsem se musel krotit,“ smál se Petr Janda.

„I když jsou v Austrálii hlavou dolů, tak jim to asi celkem pálí, když vymysleli tenhle zázrak“, smála se Jitka Zelenková a popíjela pochoutku z papayi.

No něco na tom asi bude!
📷
9
fotografií
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyrobte si domácí mýdlo. Postup zabere jen pár minut a zapojit můžete i děti

Styl

Léčivé pijavice: Těchto problémů vás dokážou rychle a bezbolestně zbavit

Bydlení

Řešíte podlahové vytápění? Poradíme, která podlahová krytina je nejvhodnější a proč

1. Michal Kavalčík se pochlubil, jak zhubnul

2. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

3. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

4. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

5. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí