Petr Janda přistižen na večírku s mladičkou Báru Mottlovou! Co na to jeho žena Alice?!

 Celebrity 
18. září 2013 13:45 / redakce
  0
📷
10 fotografií v galerii
Kdo maže, ten jede... Foto: Only PAPAYA
Frontman skupiny Olympic, Petr Janda, uspořádal pro své známé a kamarády australský večírek, který byl hlavně o papaye a pruduktech z papayi. Ale nejen o ní.

Přišlo mnoho známých tváří a australské víno teklo proudem! Čechoameričan Petr Vítek, se kterým to celé Petr Janda během svého turné v Austrálii upekl, si na večírek pozval i mnoho svých kamarádů a kamarádek a především některé mladé dámy se střískaly pod obraz! No prostě mejdan!

Zpěvačka Marta Jandová, která kvůli kojení patřila k těm střízlivým hostům, se stala tváří australské kosmetické značky, kterou do České republiky začal dovážet její táta, Petr Janda. Marta, si teď užívá hlavně maminkovské starosti a radosti a již krátce po porodu nafotila krásné fotky, které byly k vidění na večírku plném australských dobrot.

Petr měl pro hosty připravený program plný soutěží a všichni si užili mnoho zábavy. Vychytralý zpěvák nezapomněl ani na sebe a připravil si moc příjemnou vsuvku. Zpestření to nakonec bylo nejen pro něj, ale pro všechny chlapy na večírku. Na pódium si pozval herečku Báru Mottlovou a na mnoha místech jejího těla ukazoval, kde všude se tyto produkty mohou použít. Hříšná Bára, která nemá problém odhodit šaty, přišla za Petrem na pódium jen v plavkách! „Mé ruce by bývaly byly daleko odvážnější, připravoval jsem se na to dlouho dopředu, ale po delší době jsem nebyl na akci sám, přišla i moje žena Alice, tak jsem se musel krotit,“ smál se Petr Janda.

„I když jsou v Austrálii hlavou dolů, tak jim to asi celkem pálí, když vymysleli tenhle zázrak“, smála se Jitka Zelenková a popíjela pochoutku z papayi.

No něco na tom asi bude!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít