Petr Janda přistižen na večírku s mladičkou Báru Mottlovou! Co na to jeho žena Alice?!

Kdo maže, ten jede...
📷
Dalších 9 fotografií v galerii
 Celebrity 
18. září 2013 13:45 / Foto: Only PAPAYA
  0   0
Frontman skupiny Olympic, Petr Janda (76), uspořádal pro své známé a kamarády australský večírek, který byl hlavně o papaye a pruduktech z papayi. Ale nejen o ní.

Přišlo mnoho známých tváří a australské víno teklo proudem! Čechoameričan Petr Vítek, se kterým to celé Petr Janda během svého turné v Austrálii upekl, si na večírek pozval i mnoho svých kamarádů a kamarádek a především některé mladé dámy se střískaly pod obraz! No prostě mejdan!

Zpěvačka Marta Jandová, která kvůli kojení patřila k těm střízlivým hostům, se stala tváří australské kosmetické značky, kterou do České republiky začal dovážet její táta, Petr Janda. Marta, si teď užívá hlavně maminkovské starosti a radosti a již krátce po porodu nafotila krásné fotky, které byly k vidění na večírku plném australských dobrot.

Petr měl pro hosty připravený program plný soutěží a všichni si užili mnoho zábavy. Vychytralý zpěvák nezapomněl ani na sebe a připravil si moc příjemnou vsuvku. Zpestření to nakonec bylo nejen pro něj, ale pro všechny chlapy na večírku. Na pódium si pozval herečku Báru Mottlovou a na mnoha místech jejího těla ukazoval, kde všude se tyto produkty mohou použít. Hříšná Bára, která nemá problém odhodit šaty, přišla za Petrem na pódium jen v plavkách! „Mé ruce by bývaly byly daleko odvážnější, připravoval jsem se na to dlouho dopředu, ale po delší době jsem nebyl na akci sám, přišla i moje žena Alice, tak jsem se musel krotit,“ smál se Petr Janda.

„I když jsou v Austrálii hlavou dolů, tak jim to asi celkem pálí, když vymysleli tenhle zázrak“, smála se Jitka Zelenková a popíjela pochoutku z papayi.

No něco na tom asi bude!
📷
9
fotografií
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

O kvalitě spánku nerozhoduje jen postel či rošt. Roli hraje i jedna opomíjená drobnost

Styl

Vrásky na čele zbytečně přidávají roky. Známe triky, jak se jich docela snadno zbavit

Bydlení

Pět tipů, aby se vám v ložnici nádherně spalo

1. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

2. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

3. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

4. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

5. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou