Luxus Ivy Janžurové: Takhle si žije slavná kominda! FOTO UVNITŘ!

 Celebrity 
26. května 2015 01:01 / redakce
  0
📷
7 fotografií v galerii
Iva Janžurová nepatří zrovna mezi chudé herečky. Za svůj profesní život si vydělala slušné peníze! archiv, VIPstory.cz, ČT
Herečka Národního divadla, kdysi neobsazovanější ve filmu a televizi Iva Janžurová nedávno oslavila své narozeniny. I když si herci často stěžují, že na tom nejsou moc dobře, ona to rozhodně říct nemůže. Za roky práce si vydělala mnoho milionů korun.

Rozlehlý luxusní dům v pražských Střešovicích v hodnotě nejméně okolo 20 milionů korun, luxusní chalupa v jižních Čechách za bezmála pět milionů, to vše spoluvlastní i se svými dcerami Sabinou a Theodorou Remundovými. S nimi a jejich rodinami také žije v pražském domě. Každý má svůj byt, své soukromí, ale přitom jsou stále spolu.

„Když mám čas, jsem nejraději na chalupě. Hlavně, když se nám tam sjede hodně i s vnoučaty. Se Slávkem jsme to tam vždy měli moc rádi,“ vzpomíná často Iva Janžurová na chvíle strávené s partnerem Stanislavem Remundou, který zemřel před čtyřmi lety. Kromě střešovické vily koupili před třiceti lety bývalou hájovnu u Orlické přehrady. Je tam velká zahrada, soukromí a všude okolo lesy a také přehrada.

Tím, že je chalupa na začátku obce, je bokem od běžného ruchu vesničky. Herečka zde tráví většinou podstatnou část léta. S vnoučaty chodí na houby, maliny, dříve i na borůvky. Z Prahy je to sem něco přes hodinku a ten klid, čerstvý vzduch a klid od lidí je k nezaplacení.

„Dřív sem za paní Janžurovou jezdili někteří herci. Třeba paní Jirásková, snad i paní Havlová-Veškrnová tu byla a pár dalších lidí. Dnes sem jezdí hlavně s rodinou," prozradil starousedlík z nedalekého Varvažova, kam herečka jezdí odpočívat.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...