Tohle je nejvíc sexy tatínek českého šoubyznysu, kterého prý ženy hodně zklamaly. Co tím chce světu říct?

 Celebrity 
21. dubna 2015 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jako taťka je Roman Vojtek pro mnohé hodně sexy... Profimedia
Potkat hezkého chlapa s malým dítětem to je prý pro mnoho žen to nejvíc sexy, co můžou zažít. V dnešní době je to ale sen i mnoha mužů, gayů. A jakmile se na vernisáži filmových klapek pro Zlínský festival objevil herec a zpěvák Roman Vojtek se svou dcerou Editkou, kdekdo na něm mohl oči nechat.

"Ty, je to divný, ale co Roman nechal tu svou, nějak omládl. A s holčičkou mu to sluší. Je to sexy táta," znělo divadlem Hybernia od různých kolegů i novinářek.

Měly pravdu. Roman Vojtek, který opustil rodinu, ale zároveň neopustil, protože jako táta skvěle funguje, nějak omládl. A není to tím, že si oholil plnovous.

"Možná se mu ulevilo. Možná tím odhodil nějakou masku, možná přestal něco skrývat," řekla jedna z jeho kolegyň, zpěvaček.

Nechal se také slyšet, že ho v životě hodně žen zklamalo a rozhodně se do žádného vztahu nechystá. To by nahrávalo spekulantům, kteří právě začali trousit fámy, že Vojtek možná vůbec není jen na ženy, nebo vůbec na ženy a jen se musí se svou odlišnou orientací vyrovnat.

"Co vím, tak Roman byl vždycky na ženské a ty se mu líbily. Po chlapech nikdy nekoukal. Ale kdo ví, dneska si člověk nemůže být ničím jistý," dodal s nadsázkou jeden z jeho kolegů, kterému jsou právě bližší muži, než něžné pohlaví.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...