VÍME PRVNÍ: Nejobsazovanější herec přišel o peníze!

 Celebrity 
06. března 2015 04:30 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jan Kuželka je z nemocnice konečně doma. Kvůli nemoci přišel i o peníze produkce filmu Babovřesky
Nejobsazovanější český herec malých rolí u nás i v zahraničí, hospodský z Babovřesk Jan Kuželka, opustil po více než dvou měsících nemocnici. Zatímco teď se už cítím dobře, měl skutečně namále. Stačilo ještě pár dní, kdyby problém neřešil a mohlo být pozdě! Jenže, kvůli tomu přišel o peníze!

Kuchař Salieriho ze slavného Formanova Amadea, představitel rolí kuchařů, závozníků, prodavačů, ale i tlouštíků z filmu, televize, ale i obsazovaný herec v muzikálech je už doma. A teď teprve začne pracovat, doteď byl v nemocničním pokoji.

"Užil jsem si to dokonale. Proklepli mě totálně komplet a děkuji všem lékařům a sestřičkám z Bulovky, protože se o mě, ale nejenom o mě skvěle starali. A vlastně mi zachránili život. Trpěl jsem dlouhodobým zánětem mezi obratli a nevěděl jsem, že to tam je. Asi při mé cestě do Číny se to nějak uvolnilo a už to jelo," zavzpomínal Jan Kuželka.

Ten tak musel začátkem roku odříci účast v muzikálech Tři mušketýři, Kleopatra, nabídku do filmu a odsunout některé další věci. Proto přišel o poměrně velké peníze. Ale jak se říká, když není zdraví, není nic.

"Důležité je, že jsem z toho venku. Zhubl jsem asi deset kilo, ale cítím se dobře.Taky se těším, že konečně uvidím Babovřesky 3, o které jsem právě kvůli nemoci přišel," dodal nejobsazovanější herec malých rolí, kterého pojí přátelství i z některými světovými herci a režiséry.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Sedm let po světě. Tenhle mladík obešel svět pěšky, jen se svou fenkou

Tech

Není to tank, ale funguje jako tank. Američané mají nové lehké tankové vozidlo

Zavřít reklamu