Petr Kolář: Těžká zlomenina nohy!

 Celebrity 
07. března 2015 04:00 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Petr Kolář má za sebou těžkou zlomeninu nohy Malevil
Zpěvák Petr Kolář (47), který v posledních měsících na prknech Kongresového centra v Praze září v muzikálu Mamma Mia!, kde ztvárňuje roli cestovatele Billa, má za sebou těžkou zlomeninu nohy! Teď má prý už pro strach uděláno

Milovník zimních sportů se o tom rozpovídal v resortu Malevil, kam se svými kolegy z muzikálu vyrazil za adrenalinem. Ale snažím se být opatrný.

„Ještě než jsem začal jezdit na snowbordu, tak jsem lyžoval. A tehdy jsem si vlastní chybou zlomil nohu. Pustil jsem to rychle. A když tam najedeš jednou nohou na bouli, tak tě to vyhodí. Takže jsem blbě spadl. To už je ale dávno. Byl jsem mladej, takže se to brzo zahojilo,“ smál se Kolář, který posledních deset let přesedlal na snowboard a nemůže si to vynachválit.

V resortu si s kolegy Michaelem Foretem, Jitkou Asterovou, Pavlem Vítkem a Kateřinou Klausovou vyzkoušel jízdu na čtyřkolkách, lanové centrum. Právě druhou jmenovanou atrakci Kolář nedal. Bojí se výšek kvůli dávnému zranění.

Jak přiznal, když může, jezdí na snowboardu. Před deseti lety na něj přesedlal z lyží, což bylo v docela pokročilém věku, takže změna byla bolestivá. „Teď mě baví jezdit v hlubokém neproježděném sněhu, což je dost nebezpečné, protože tam se pojistka nevztahuje. Je to na vlastní riziko a v tom je to nejlepší. Musím zaklepat, že na snowboardu jsem se ještě nezranil,“ dodal Kolář.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Prokapávajícím kohoutkem utíká hodně peněz. Opravit jej zvládnete i sami

Styl

Pryskyřice kadidlovníku odbourá bolavé klouby a zamezí i vzniku nádorů

Bydlení

Vsaďte na sílu bylinek a vyrobte si z nich polštář. Je to velmi jednoduché

1. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

2. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

3. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

4. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

5. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

Zavřít reklamu