Skandál! Koho to známý režisér a herec osahává? FOTO UVNITŘ!

 Celebrity 
14. února 2015 04:58 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Režisér a herec Lumír Olšovský se nezdá.... facebook
Jen si tak trochu nevinně sáhnout, si asi říká známý herec a především režisér Lumír Olšovský, který aktuálně připravuje další muzikálový trhák Přízrak Londýna, který bude mít v březnu premiéru. I když je zadaný a deset let žije se svým partnerem Pavlem Bárem, neváhá se poohlédnout i jinam.

Olšovský, netající se svou čtyřprocentní orientací se rád podívá po hezkém klukovi a taky si rád sáhne. A je mu téměř jedno, jestli je mladík či muž „jeho krevní skupiny“, nebo čistý heterosexuál.

„Jsou to takové nevinné hry a z legrace. Jsem pes, kterej štěká, ale nekouše,“ říká mezi svými přáteli Lumír, který má v uměleckých kruzích pověst svůdníka.

„Lumír se s tím občas nepáře. I když je to moc hodnej člověk, myslím si, že když má příležitost, dlouho neváhá. Ale asi je to takové to nevinné flirtování,“ svěřila se jedna z hereček.

Co na to říká jeho partner Pavel Bár, který s Lumírem na řadě jeho projektů taky spolupracuje, není jasné.

Aktuální „obětí“ režiséra Olšovského na fotce, kterou na svůj profil na sociální síti vystavila jeho kamarádka, zpěvačka Míša Nosková, se stal muzikálový herec a zpěvák Jan Kopečný. O tom je ale známo, že raději než mužskou, má ženskou náruč. To ale jeho „šéf“ evidentně neřešil. A když mu herec „podržel" a nevadilo mu to ani při focení, proč by si nesáhl na nohu. Vždyť jestli se chlapi při focení drží v objetí, za nohu, nebo za něco jiného, je vlastně jedno…
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...