Být nevěrný Demi Moore se opravdu nevyplácí. Zato Ashton bude vyplácet ranec.

 Celebrity 
01. září 2013 20:05 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Ashton Kutcher se svojí zatím ještě manželkou Demi Moore.  / inStory.cz
Herečka Demi Moore a její o šestnáct let mladší manžel Ashton Kutcher potvrdili svůj rozvod už skoro dva roky zpátky. Kdo to ale ještě neví, jejich rozvod stále není úplně uzavřen. Táhne se to dlouho a zase jde o prachy.

Olej do ohně určitě přilila i Ashtonova partnerka Mila Kunis, když si v dubnu udělala takový malý a nevinný aprílový žertík a rozhlásila po sociální síti Twitter, že čeká s Ashtonem dítě, a že bude ještě před rozvodem otec. Není divu, že rozvod chce Demi svému mladšímu manželovi pěkně okořenit.

Herečka by ráda vskutku tučnou hotovost a to 25 milionů dolarů, aby si mohla zrenovovat svůj apartmán San Remo na Manhattanu. Striptýz už asi nevynáší tolik co v minulosti. Nicméně, Ashtonovi to přijde jako křivda, protože Demi je ve skutečnosti bohatší než on! Nedávno totiž obdržela opožděnou platbu od svého ex–manžela Bruce Willise. Řeč je teď o částce 15 milionů dolarů.

Ashton říká, že jí nějaké ty peníze dá, aby už všechno proběhlo hladce, ovšem není jednoduché vyhovět jejím požadavkům. Celé by to snad mohla zamotat ještě jedna novinka. Demi, už jsi slyšela, že Ashton Kutcher se spolu s Markem Harmonem dostali na seznam nejlépe placených amerických hvězd?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti