Konec velké lásky. Mezi Agátou a Jakubem to skřípe. Manželství je ohroženo?!

S prostořekou modelkou se prostě nedá vydržet
 Celebrity 
18. prosince 2014 13:03 / zdroj: inStory.cz/
  0   0
A je to tady! Nikdo nedával naději na dlouholeté trvání manželství Agáty Hanychové (29) a Jakuba Prachaře (34). Svatby byly sice dvě, láska obrovská, ale s prostořekou modelkou se prostě nedá vydržet. Informace o brzkém rozpadu už pomalu ale jistě prosakují na veřejnost.

„Jakub kudy chodí, tak vypráví, že je to s ní hrozné. Už to prostě nedává, raději chodí pařit a je málo doma. Je to otázka času,“ prozradil tajný zdroj z mediální sféry, kterou má Agáta neskutečně pod palcem díky velkému přátelství její rodiny s ministrem financí Andrejem Babišem. Mladý herec dokonce na kameru pro zmíněné médium přiznal, že neprožívá zrovna nejšťastnější období v soukromém životě, ale server pro jistotu tento materiál »schoval«.

Když se kamery vypnou, sama Prachařová prý přiznává, že ji ani nezajímá, kde její muž je a s kým. Jakub byl možná její dětskou láskou a v dospělosti v alkoholovém opojení zjistila, že by ho možná mohla milovat a že syn Kryšpín potřebuje otce, když ten biologický vzal roha, ale tehdy ani Prachařova matka Dana Batulková s krokem vzít se a tím pádem zničit si život, nesouhlasila.

Možná právě proto kolem sebe v poslední době prská bývalá modelka síru. Jakmile to totiž není v jejím životě v pořádku, dokáže zkazit náladu všem okolo nepěknými intrikami. Agáta si často nevidí do pusy, právě na tom si v podstatě založila kariéru. Dcera skvělé herečky, která se díky třetímu místu na České Miss a příšerným skandálům ujala ve světě showbyznysu. Nicméně po deseti letech už dávno patří do starého železa. A nic jiného vlastně »modelka« neumí. Co bude Agáta dělat třeba za 10 let? Necháme se překvapit…
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Líska je univerzální a přitom nenáročný strom

Styl

Chcete mít krásné a pevné nehty? Bez těchto potravin to opravdu nepůjde

Bydlení

Kompostování v paneláku? Žádný problém. Poradíme vám, jak na to

1. Aneta Krejčíková čelí těhotenským chutím

2. Madonnin syn Rocco oslavil osmnáctiny. Se svou matkou ale roky nežije

3. "Kurýr" Jason Statham se ožení na Silvestra

4. Leoš Noha promluvil o svém životním stylu

5. Andrea Bezděková válí tenis s tátou

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn