Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

 Celebrity 
03. října 2023 20:58 / Ema Maxová
  1
📷
1 fotografie v galerii
Agáta Hanychová je opět zamilovaná Nextfoto
Agáta Hanychová (38) trávila poslední dobou čím dál tím více času po boku Miroslava Dopity (39). Společně s Mirkem má Agáta své první dítě - syna Kryšpína (12). I když si o jejich návratu už dlouho špital celý šoubyznys, dnes to oficiálně oba potvrdili. "Ano, jsme spolu," prozradil pár během živého vysílání.

Spekulacím je konec. Rodiče Kryšpína Dopity se po dvanácti letech dali zase dohromady. Agáta to potvrdila během živého vysílání na svém novém instagramovém profilu "Agáta Family". Teprve nedávno přitom oznámila rozchod s otcem své dcery Rozárky Jaromírem Soukupem (54).

Zpátky do minulosti

Jako vicemiss 2005 měla Agáta mnoho nápadníků. Po bouřlivém vztahu se Sámerem Issou randila a rozcházela se Markem Šíšou a následně přišel do jejího života právě Miroslav Dopita. Po uši zamilovaná Hanychová tehdy téměř ihned otěhotněla, podobně jako nyní se Soukupem. Následně ji Dopita požádal o ruku. Svatba se ale nekonala. Následovala náročná vztahová krize, která skončila rozchodem.

Dopita nakonec kvůli dluhům utekl v roce 2013 z Česka a začal žít na Bali. Tam se schovával před exekutory a následně byl jeho majetek vydražen. O syna v tu dobu navíc příliš nejevil zájem. Dnes je ale vše jinak. Veškeré křivdy z minulosti už byly evidentně odpuštěny a oba věří, že jim to tentokrát vyjde navždy.

Se Soukupem prý nebyla šťastná

V živém vysílání na Agátině novém instagramovém profilu vysílala bývalá modelka právě po boku Mirka Dopity. "Mirek nebyl příčinou rozchodu s Jaromírem... jen jsem s ním nebyla šťastná a to stačí" svěřila trojnásobná maminka svým sledujícím. Tomu přitakával i Dopita. "Tlak ode mě tam nebyl, vždy jen respekt k tomu vztahu," řekl otec Kryšpína, který aktuálně podniká v realitách a také se rozvádí s manželkou. Oba tvrdí, že za krachem vztahů nestojí jejich vzájemná láska.

Doufáme, že nám to vydrží navždycky

"Doufáme, že nám to vydrží navždycky, už kvůli Kryšpínovi. Víme, že to je velká zodpovědnost. Oba dva jsme nad tím velmi a dlouho jsme přemýšleli, shodovali se oba." Tak snad se rodičům Kryšpína podaří najít tentokráte společnou cestu. Nezbývá než držet palce.

Autorský článek, další zdroje: Instagram.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít