Děti rosniček se cpaly uzeninou, zeleninu nechtěly

 Celebrity 
25. října 2014 13:39 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Nikdo nezůstal o hladu... www.le-co.cz
S nástupem podzimu se na Václavském náměstí konal již 4. ročník bezpečnostní, kulturní a charitativní akce PRAHA DĚTEM, která měla za úkol oslovit širokou veřejnost a upozornit na značná rizika spojená s nejrůznějšími druhy činností dětí a mládeže. Její součástí byly nejrůznější dětské atrakce, soutěže o ceny, facepainting, autogramiády, trenažéry, ukázky hasičů, záchranářů i policie. Předávaly se nejen finanční poukazy ale i materiální pomoc pěti dětským domovům a Sportovnímu Clubu Jedličkova Ústavu Praha.

„Snažíme se každým rokem připravit pro děti nové atrakce, kde se zároveň něčemu naučí nejen oni, ale i jejich rodiče. To by nebylo možné bez partnerů jako je Allianz, výrobce šunky LE &CO, Fotolab nebo Pražská plynárenská, kteří nás výrazně podpořili. Bez nich by se v dnešní době takové akce už nedělaly a to by byla velká škoda. Navíc věnují plno cen nejen na charitu, ale i všem dětem, které akci navštíví, takže nikdo neodchází s prázdnou,“ prozradil pořadatel akce Petr Jákl.

A prázdná nezůstala ani dětská bříška. Soutěžilo se totiž o vytvoření zdravé chutné svačinky. Základem byla Šunka pro děti nejvyšší jakosti od firmy Leco, která je výrobcem nejkvalitnějších uzenin. To si nenechali ujít ani tři legendární televizní rosničky Petra Voláková, Karla Mráčková a Romana Jákl Vítová. Jak snahu známých maminek ocenily jejich děti? Ukázalo se, že všechny bleskurychle zblajzly šunku, kdežto chleba a zeleninu nechaly na stole...
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nepusťte pavouky k sobě domů. Víme, jak se nevítaným hostům vyhnout

Styl

Podle nové studie mobil negativně ovlivňuje mozek, závislost může mít vážné důsledky

Bydlení

Jak si snadno poradit s ucpaným záchodem? Vyrobte si přípravek na čištění toalety

1. Iveta Vítová předvedla perfektně ploché bříško, Berenika Kohoutová zase pořádné těhotenské

2. Sejde z očí, sejde z mysli? Slavný český herec zůstal sám, upoutaný na lůžko. Už byste ho ani nepoznali

3. Herecký velikán Josef Větrovec: Nejsmutnější období prožil na sklonku života

4. Jak se o svou pleť starají známe české krásky? Některé jsme vyzpovídali

5. Oto Klempíř: 17. listopad je pro mě nejvýznamnějším dnem v roce

Zavřít reklamu